Jump to content

Podanie flame

flame
 Share

Recommended Posts

Nick:flame

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/flame/145.239.237.178:27015/

Steam/Non Steam:Steam oczywiście 

Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod:Bardzo duże na takich modach.Bylem już dużo razy administratorem i sprawowałem się dobrze.

Staż na serwerze:Wszystko widać na GT jestem Aktywny i lubię sobie porozmawiać.

Znajomość AMXX (0-10):8-10

Mikrofon Tak/Nie:Nie gadałem wczoraj (wtorek) ale niestety coś mi się stało z mikro dzisiaj i kupie jak najszybciej. 

Dlaczego Ty?:Ponieważ tak jak mówiłem mam spore doświadczenie w byciu adminem na zombie mod wiec mam nadzieje ze dacie mi szanse ;)

Kontakt:Ts/Skype-Mikra brak postaram się jak najszybciej kupić.

Pozdrawiam  flame :)

na nie 

chlopie z gt widac ze grasz od 7 dni z przerwa a n9ie jestes aktywny.

i do tego konto pod podanie nie rob se jaj pograj to pogadamy moze cie chodz raz zobacze na serwie do tego czasu

• Czas online: 1m 53s
  • tyle pokazuje twoj profil na forum czyli ze znaleznieie watku zombie mod skopjowanie i napisanie tych wypocin ci tyle zajelo wiec ja oceniam twoje podanie na 1,53/100 :)
Edited by adieep

Brak mikrofonu. Gt to obraz nędzy i rozpaczy. Konto pod podanie. Moim zdaniem podanie za wcześnie o jakieś 2 tygodnie. Daj się poznać innym, udzielaj się na forum i co najważniejsze graj systematycznie. Obecnie jestem na nie.

Edited by Guest

Jestem na nie z wielu powodow:

-mikro

-czesto popadasz w niepotrzebne klotnie z innymi,

-w 8 dni na serwerze okolo 15h na serwerze,

-na forum czas online 2 minuty i 1 post? jaj sobie nie rob,

-8-10 AMX, cos sie nie chce wierzyc, jak ostatnio sie pytales jak mine postawic,

-w dlaczego ty nie opowiadasz, ze powinniscie mnie przyjac bo jestem za*******m adminem, tylko np. ze czesto pomagam i lubie to robic itp. (jesli to robisz).

Na NIE

+wiek

+mikro(bo pewnie kupisz)

-to amx 8-10 to tak srednio Tobie wierze czy potrafilbys bawic sie w pluginach i FTP itd.

- chcesz admina a pytasz jak sie miny stawia itd

- czesto sam prowokujesz i wdajesz se w kłótnie

- niekiedy obrazasz

- gt

- mowiles raz na serwerze ze jestes dobrym adminem itd

- ledwo zalozone konto na forum i juz podanie

Tylko raz widziałem Ciebie na serwerze, nigdy nie widziałem żebyś był chętny do rozmowy, no i 8/10 amx fajnie by było gdyby opiekun sprawdzał te znajomości, bo ciężko mi uwierzyć że umiesz:

1. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

Nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek sieć daje dostęp do FTP zwykłemu adminowi. Twoje GT prosi się o pomstę do nieba a twierdzisz, że jesteś aktywny. 

Spróbuj za 2tyg. i zastanów się czy na pewno 8/10 AMX to jest twój poziom. Na NIE.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.