Jump to content

Recommended Posts

Nick: uqen

Czas: 15:22

Powód: 'ogarnij sie i wroc'

Dowody (ss/demo): Administracja serwera robi sobie z graczy jaja :) jestem wyzywany przez graczy klanu pif paf, jeden z nich jest adminem! Co więcej Ci gracze moim zdaniem grają na wspólnym tsie co jest zabronione ! Gracz Nequ robi sobie po prostu żarty, kryje swoich kolegów! w dodatku zostałem zwyzywany przez gracza Pif Paf Steel oraz Pif Paf devlu i to ja otrzymalem bana od nequ! jestem rozgoryczony ! Była to mapa cs_assault jako dowód mam świadków którzy byli wtedy na serwerze, gdyż wyzywał mnie on za pomocą komunikatora głosowego w grze, a nie na czacie. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec tej sytuacji.

Bez tytułu.png

dsadasdasdasdasdaspng.png

Bez dddasdatytułu.png

Edited by out of organisation
kolejne bany tym razem na godzine, proszę o bardzo szybką odpowiedź, administrator nawet nie podaje powody bana

Tak sprawa wygląda tak ze udostępniasz moje dane na sewrwie wraz z graczem czeno..

ustawiłeś sobie moje zdj profilowe jako spray Myślisz ze jesteś smieszny ? zazdrościsz czegoś czy co? przez cały czas wysylasz na say link do mojego fesja na co mam dowody

za to wszysto na moje powinieneś dostac zdecydowanie dłuższego bana...

Poszło o to, że uqen i jego przydupaski (czeno,joni712 i paru innych których nicków nie pamiętam) wyzywali BDG podawali link do jego profilu na fb i na spraya ustawili sobie jego zdjęcie... stanąłem tylko w jego obronie :) Po 30 minutowym banie wbił znowu na serwer i walił takimi tekstami na czacie jak 'jebac paf pafow' no to sorry, ale nie będę cicho sam prowokuje a później składa śmieszne skargi na forum...  

A co do podawania danych to mam ss`a jak na czacie wysyłał link do jego profilu na fb :) 

@Edit

Jeżeli chodzi o Neqa to nie było go nawet na serwerze więc pomyśl zanim coś napiszesz, a nawet sądzę, że On nie wie kim ty jestes :) I słowa do ciebie nigdy nie powiedział.

Co do sedzienia na tsie to polecam przeczytać regulamin :) Nie jest ono zabronione.  A z takiego komunikatora jakim jest ts korzysta 3/4 serwera ;) 

Edited by DEVLUU

Godzinę temu, BdG napisał:

Tak sprawa wygląda tak ze udostępniasz moje dane na sewrwie wraz z graczem czeno..

ustawiłeś sobie moje zdj profilowe jako spray Myślisz ze jesteś smieszny ? zazdrościsz czegoś czy co? przez cały czas wysylasz na say link do mojego fesja na co mam dowody

za to wszysto na moje powinieneś dostac zdecydowanie dłuższego bana...

Skąd mam wiedzieć, że to twoj facebook, a zresztą profile fb są publiczne :)

A w dodatku zakładając profil facebook, zgadzasz się na przetwarzanie danych w sieci, nie podawałem jego peselu, adresu lub innych ważnych danych moi kochani 

3 minuty temu, out of organisation napisał:

Skąd mam wiedzieć, że to twoj facebook, a zresztą profile fb są publiczne :)

A w dodatku zakładając profil facebook, zgadzasz się na przetwarzanie danych w sieci, nie podawałem jego peselu, adresu lub innych ważnych danych moi kochani 

Nwm jakim trzeba być idiotą aby ustawiać sobie kogoś twarz jako spray. Lub udostępniać czyjeś FB.

Poddaj swoje fb zamiast czyjeś wysyłać

Posiadasz nie posiadasz, masz nie dobrze w głowie, żeby przez mikrofon podczas gry wołać kogoś po imieniu i nazwisku... lub wysyłać czyjś profil z piz** na czacie chłopie... Dostałeś bana na półtorej godziny a ty płaczesz jak byś co najmniej dostał na tydzień. 

Uwielbiam osoby które w internecie wyśmiewają się ze zdjęć innych, a ty na swoim avatarze masz jakiś śmieszny obrazek klubu, zresztą czego po takich osobach można się spodziewać :) 

@EDIT jak i 

Zresztą dziwne, że kolega  Aygo jak i  out of organisation mają taki sam steam ID ;) 

3333.jpg

Edited by DEVLUU

Udostępniasz dane osobowe innych graczy na csie i się dziwisz że masz za to bany? W regulaminie tego nie ma no ale są jakieś granice przyzwoitości. Jak skończycie najeżdżać na BDG to myślę że bany się skończą. Póki co jest jak jest.

Widzę że parę osób muszę ustawić do pionu, bo zapominają się troszkę.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.