Jump to content

Uwaga mapa inferno_winter miażdrzy ludzi !!

*OkociM*
 Share

Recommended Posts

Moja ulubiona mapa Inferno_winter wlasnie mnie zmiażdrzyla :/

Wchodzac na bomsaid b do wiezyczyki jest tam winda, no i wlazlem do niej z @BotPawel ze on pierwszy wlazl to winda pojechała do góra i mnie zabila :/

Nie wiem czy to błąd,czy uwaga ale poprostu pisze 0.o

A Jak juz pisze tu, bug napewno jest w szczurze jak wlazisz do niego 2 midem to nie jest dokonczony szczur tak jakby i widac z niego banana i kowałek mida :) {tak przy okazji pisze to }

Widziałem sytuację i potwierdzam. Ale nie jest  to zbyt uciążliwe z tego powodu że wystarczy tam nie wchodzić :drzewo-tanczy:A ty hultaju tam wlazłeś i masz za swoje :niegrzeczny: Na wielu mapach tak jest bo widziałem a na inferno_winter  nie powinno nikomu przeszkadzać . Jeżeli nie chcą tracić fragów bez potrzebnie to nie będą tam wchodzić :krzeslo::default_beach:

Edited by DarkSkull:D

Winda to element mapy i po prostu zabija jak jest się pod nią i jedzie w dół. Nie jest to pierwsza mapa z tak zrobioną windą. Na to Ci poradzić nic nie mogę. Natomiast co do bugu w szczurze, widziałem tylko zdjęcie posłane przez innego admina i myślę, że tak to zostanie do końca. Mapy zimowe po świętach i tak będą zmieniane, a jest to tak mało znaczący element i tak mało osób o nim wie, że to nie przeszkadza w żadnym stopniu w rozgrywce. No i bądźmy szczerzy, że i tak tam przez to praktycznie "g" widać.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.