Jump to content

Ciekawostki o avatarach #6

Recommended Posts

Witajcie!! Dziś przedstawię wam ciekawostki o avatarach użytkowników naszej sieci. :P

!!!Zapraszam do czytania.!!!

@Anek

Co lub kogo przedstawia avatar?

Przedstawia maskę co się zwie uka uka. Jest to postać z uniwersum gry crash bandicoot.

Dlaczego widnieje on na twoim profilu?

A mam ją na swoim profilu bo swego czasu bylem fanem tej serii i tak jakoś wymyśliłem.

@Olaa 

Jak widać przedstawia moje zdjęcie.

Nie wiem, sam na to wpadnij.

@Zimny 

Kiedyś miałem nick Zimny więc szukałem czegoś co by się kojarzyło z zimnem, a zarazem wesołego i przypomniałem sobie Olafa z bajki Kraina Lodu.

Dlatego, że w tej chwili nie chce mi się zmieniać avataru.

@N1kol4s 

Mój avatar przedstawia Cartmana z gry South Park 

Widnieje on na moim profilu ponieważ grając w South Parka bardzo spodobała mi się ona, jej wygląd,charakter pod pasował mi.

@Czapnik 

Avatar przedstawia zamaskowaną postać, którą wykorzystywała grupa DedSec z gry Watch Dogs 2. Wykorzystywali ową postać do przekazywania ludziom informacje o ich działaniu lub o odkrytych "brudach" tamtejszej super-korporacji, która inwigilowała życie tamtejszych mieszkańców. 

Umieściłem, właśnie ten avatar na moim profilu z dwóch względów. Pierwszym jest to iż przedstawiona postać jest tajemnicza, mroczna lub dla niektórych może straszna, a ja po prostu lubię takie postacie :P A drugim powodem dlaczego znajduję się na moim profilu jest to, że jest fanem serii gier Watch Dogs.

@Paksiu 

Widnieje bo tylko to się zmieściło :)

@Minotaur 

Avatar przedstawia bossa : the gleam eyes.

Widnieje, bo to była epicka walka :D i przedstawia on tez minotaura.

@Urumci

Avek przedstawia mnie.

Tak po prostu by był avek :)

@Kansior 

Mój avatar przedstawia Madarę Uchiha z anime Naruto, wątkowo współzałożyciela wioski Liścia w której toczy się główny wątek serii.

Widnieje on na moim profilu głównie poprzez fascynację sama postacią, jego siłą jak i również kwestiami które skłaniają do przemyśleń. W opisie pod sygnaturą widnieje jeden z Cytatów zaczerpnięty z "Naruto" w którym Madara mówi, że: "Tak długo jak będą istnieć zwycięzcy, tak samo długo będą istnieć przegrani". 

@Shock 

Mój Avatar Przedstawia Artystę Quebonafide.

Dlatego, że jestem Wielkim fanem tego Artysty, a na co dzień słucham jego muzyki do relaksacji.

A to jego najlepsza piosenka :)

@AdamtoZiomal 

Przedstawia twarz streamera Gootecks. Aktualnie jest to emotka używana na twitch.tv (PogChamp).

Fajnie wygląda to ustawiłem :D

Przepraszam, że tak mało ciekawostek ale duża ilość osób mi nie odpisała. Nie wiem co jest tym spowodowane, bo na forum są aktywni ale mam nadzieję, że następnym razem odpisze mi więcej osób! :)

Pozdrawiam PrOo | SerQQQ.!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.