Jump to content

Pod ostrzałem DawiDeK

Misiaa
 Share

Recommended Posts

image.png.e56ecab7e035759b19bd267553fe20cf.png

Witam Was serdecznie w kolejnym "Pod ostrzałem"!

W dniu dzisiejszym na celowniku znalazł się @DawiDeK.

Zapytałam kilka osób, co sądzą na jego temat.

Oto co mi odpowiedzieli:

Użytkownik numer 1:

" Ten Dawidek..Hmm.. chyba go nie znam :/

Tak na dobrą sprawę jest bardzo sympatycznym,słodkim i miłym mężczyzną. Dużo z Nim rozmawiałam,chociaż nie miałam okazji porozmawiać na Ts,ale chociażby steam/FB. Dużo mi pomógł i wiszę mu przysługę. :P

Co ja bym mogła o Nim napisać... Hmmm.. On sam wie co ja o Nim myślę i czekam na te obiecane kino. <3

Ps: GDZIE SA MOJE SŁODKIE AVKI? :( "

Użytkownik numer 2:

" Dla mnie jest w porządku nie mam nic do zarzucenia. "

Użytkownik numer 3:

" Chłopak robi dobrą robotę na FFA, takie coś się u mnie ceni. "

Użytkownik numer 4:

" Nie znam dobrze tego jegomościa, ale po krótkiej konwersacji przeprowadzonej kiedyś na na ChatBox'ie stwierdzam, że jest miłą i uprzejmą osobą :D "

Użytkownik numer 5:

" Wbił mi na ts jak siedziałem sam i czekałem na koleżankę i rzucił pewnym tekstem ale nie zacytuję. Pozytywna mordeczka, widać, że z poczuciem humoru ! :D "

Użytkownik numer 6:

" Hej. Nie znam xd ? ? "

Użytkownik numer 7:

" Bardzo pomocny opiekun FFA, trochę zapominalski niestety :D Pozytywna,zabawna osoba :> "

Użytkownik numer 8:

" Nie znam "

Użytkownik numer 9:

" A to Dylu jest? ;>
To zbytnio nie znam , ale z tej strony co go poznałem to wydaje się pozytywny świr. "

Użytkownik numer 10:

" No to nawet miły, coś tam ogarnia, niestety, ale czasem nie jest miły, zwłaszcza w soboty. Na początku go zlewałem i myślałem, że to jest jakiś 'pionek' xD. Ale okazało się, że jest nawet ok osobą.  "

Użytkownik numer 11:

" @DawiDeK to pocieszna mordka. Wykonuje dobrą robotę i to widać na serwerze. Doszły mnie też słuchy, że całkiem dobrze gra w te karabiny. "

Użytkownik numer 12:

" Niestety nie znam tego Pana i nie mogę nic powiedzieć na Jego temat :( "

Użytkownik numer 13:

" Słabo gra w metina nie polecam , ogólnie wydaję się spoko "

Użytkownik numer 14:

" A więc tak "DyLu" na takim nicku z nim miałem 1 kontakt pozytywny gościu śmieszek ma dystans do siebie, nie jest za bardzo nerwowy lubi się upić nie raz dużo gada mało robi poniekąd uchodźca zostawił starą ekipę DD2#1 lubi wchodzić na serwer pod innymi nickami. Fanatyk Avatarów zmienia częściej jak skarpetki :) "

Użytkownik numer 15:

" To jest mały, a wręcz wielki KŁAMCA. haha <3  "

Użytkownik numer 16:

"Dawid, Dawid pamiętasz lato ze snów, gdy pisałeś na SB xD

Dobrze go nie znam, ale chętnie poznam bliżej :D Uwielbiam jak wysyła tą swoją minkę <3 "

Użytkownik numer 17:

" Spokojny, zaangażowany w opiekę nad serwerem człowiek. Nie udaje wszechwiedzącego, ale staje w prawdzie i stara się ze wszystkich sił wypełnić podjęte obowiązki "

Użytkownik numer 18:

" DyLu za bardzo nie znam, ale ilekroć się a niego natknąłem, to sprawiał wrażenie sympatycznego, oraz z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie, a to jest najważniejsze. "

Użytkownik numer 19:

" Nie za bardzo znam... Kilka słów oraz żartów na ChatBox'ie i tyle. A tak po za tym to Czubek nad Czubkami :D

Pozdrawiam Czubka ^^ "

Użytkownik numer 20:

" Dylu, uważam że cieszy się dobra opinia wśród użytkowników, miły i sympatyczny. Można z nim porozmawiać o du**e Maryny i śmiało pożartować. "

Użytkownik numer 21:

" Alkoholik "

Użytkownik numer 22:

" DyLu spoko morda, pograliśmy trochę na DD2 i FFA. Będąc w UBT dobrze się sprawował. Śmieszek taki ; ) "

Użytkownik numer 23:

" Dylu dobra mordka :D

Nie potrafi śpiewać xD

Na luzie można z Nim pogadać :D "

Użytkownik numer 24:

" O ile się nie mylę że to ten pan to ten pan ładnie śpiewa, bo gdyby nie ustawione świąteczne karaoke to bym się z nim był o 3 miejsce :D Po za tym nie miałem z nim żadnego kontaktu więc więcej nie mogę powiedzieć. "

Użytkownik numer 25:

" Nie znam go osobiście. Kojarzę tylko trochę z forum ;p "

Użytkownik numer 26:

" Dawid aka DyLu jest moim zdaniem bardzo fajnym użytkownikiem. Opiekun FFA z tego co wiem. Był kiedy pogromcą cheaterów. Chyba znał się z @abutuf., ponieważ DyLu od początku przybycia na sieć wykazywał mocne przywiązanie do Fu. Chciałbym z nim kiedyś postrzelać na FFA :P "

Jednak to nie wszystko. Jedna osoba nie chciała, abym jej opinię wstawiała anonimowo. Osobą, która chciała się ujawnić jest @Akuma. Przed Państwem jego opinia:

" Lubię go jako osobę niestety jako opiekun zapomina o rzeczach , które mu się wskazuje, jednakże nabędzie ogłady w przyszłości i pomoże mu to zarówno tu jak i zawodowo. Organizacja pracy do poprawy i za dużo chleje :) "

Mam również dla Państwa niespodziankę. Od jednego z fanów DawiDka dostałam nagrania ;)

Miłego słuchania:

dylu1.mp3

dylu2.mp3

dylu3.mp3

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

Edited by Misiaa

@Lelouchno wiesz. Pytać tylko 10 ludzi to moim zdaniem za mało :D Tak około 30 jest już jakieś wyzwanie i troszkę roboty, a jakbym zbierała 10 osób to nawet bym się nie narobiła :D:D

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za pozytywne komentarze. Cieszę się bardzo, że Wam się podoba (taki miałam zamiar ^^ i się udał). Bardzo miło mi jest słyszeć od Was takie opinie. Polecam się na przyszłość :D:D

Wszystkim życzę Milutkiego dnia ;)

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.