Jump to content

Why So Serious? na admina :)

Promillboy
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Why So Serious?
Mutacja głosu:Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Why So Serious%3F/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak (6 razy admin dd2)
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:jestem dosyć często na serwerze i spotykam się z sytuacjami gdy gracze nie wykonują
celi , obrażają się wzajemnie, niektórzy nadużywają mikrofonu lub też pojawiają się  cziterzy , przez to  serwer traci na graczach . 
A przecież tego nie chcemy 
Myślę że będę też mógł odciążyć trudy inny członków administracji 
Posiadasz działający mikrofon:Tak
Kontakt (GG / Steam):Steam(http://steamcommunity.com/profiles/76561198012754120/)/Ts3/Forum
Steam ID:0:0:26244196
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:zapoznałem się i spełniam wymagania 
Edited by [1g]mariann

2 godziny temu, emosiem napisał:

na tak, pamiętam jak był adminem, było git gadugadu

hmm, nie wiem czemu wypowiedziałeś się w podaniu Petitka, że nie spełnia wymagań kluczowy a jakby nie patrzeć marian tako samo :P

30h z 50h (z czego wiem, admina dostaje się na nick na którym grasz, wiec nie spełnia godzin na tym nicku)

prawię 3h z 5h na forum, tez nie spełnia..

GT na tym nicku też nie powala, mógł złożyć podanie gdy grał częściej na serwerze  :/

więc tak trochę po koleżeńsku Twoja wypowiedź :/

co do samego podania, lubię Cię Marian, ale nie podoba mi się, że wysłałeś znajomym link do podania aby się wypowiedzieli :/ (nie wiem czy tak można robić, no ale tym tak trochę według mnie średnio) jakby nie patrząc wysłałeś im link i wiedziałeś że będą na tak :/ co do podania jestem nie, przez tą sytuację jestem trochę z linkami jestem +/- no i te GT +/- :/

Edited by Guest

Wymagania są po to żeby je spełnić chcąc ubiegać się o posadę. 

Marian zmieniłeś nick i GT nie za bogate. Do tego aktywnosc na forum też nie do końca spełnione...

Trochę przesadziłes z reklamą swojego podania na steam, bo kto śledzi forum i tak je zauważy. Jak selfie zauważył troszkę niestosowne zachowanie. 

Po za tym mily kulturalny chłopak. 

Na ten moment jestem na Nie. 

P. S. Trochę dziwny pkt w reg zmieniający sposób wypowiedzi pod podaniami bo nie znamy ludzi aż tak żeby ich oceniać pozytywnie czy negatywnie. Możemy tylko zobaczyć to co każdy. W znikomych przypadkach będzie można co kolwiek więcej powiedzieć o aplikancie. 

Przez sympatię mogłabym powiedzieć oczywiste tak, LECZ to nie o to chodzi. Złym adminem nie byłeś, znasz sie na rzeczy, miły i kulturalny z Ciebie chłopak, ALE gt i forum to kluczowe warunki do spełnienia. Graj częściej, nadrob zaległości i pokaż, że jesteś gotowy na objęcie posady admina ponownie :)

Na ten moment jestem na nie. 

GT jest bardzo kiepskie, a na poprzednim nicku też nie jest ono najlepsze. Nie tak dawno miałeś admina gdzie indziej, a forum leży. Z reklamowaniem swojego podania też przesadziłeś i to już jest kolejny minus. Aktualnie jestem na nie, złóż podanie za jakiś czas i postaraj się nadrobić przez ten czas zaległości.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.