Jump to content

podanie

HABEMUS PAPPAM :D
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:PeTiTeK 
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.54:27176/top_players/?query=PeTiTeK+%3AD niestety mam 25h tylko ale na serwerze jestem codziennie i poprawia to natychmiast.
Czy miałeś styczność z amxmodmenu:Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Na poczatku dodam iż na poczatku mojej gry zachowywałem sie jak dzieciak ale juz sie ogarnąłem. Dlaczego ja ? Zeby pomoc serwerowi,utrzymywac kulture na serwerze(na poczatku jej sam nie mialem bo rage'owałem ale juz sie uspokoiłem) Banowac osoby , ktore uzywaja nielegalnych programów,Siedze często w nocy więc mialbym kontrole nad tym wszyskim  
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam):64375024,https://steamcommunity.com/id/PeTiTeK/
Steam ID:Steam_ID: 0:0:2741370
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Nie do końca , mam prawie 4h na forum

Bede rzucał jakies donety co miesiąc żeby wesprzeć Serwerownie :P 

Na NIE. Stary, piszesz podanie, a nie spełniasz kluczowych wymagań, do tego piszesz o dotacji jakby ona miała zamydlić oczy. Nie spełniasz to nie pisz, tym bardziej, że rekrutacja była zamknięta, więc skoro ponownie jest otwarta to należy bardziej się postarać, bo pewnie liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Wisieńka na torcie wg mnie:

Na poczatku dodam iż na poczatku mojej gry zachowywałem sie jak dzieciak ale juz sie ogarnąłem.

GT nie najciekawsze jak sam zauważyłeś. 

Daj się bardziej poznać bo jesteś dość nowym graczem na serwie. 

Nie spełnione do końca wymagania związane z aktywnością na forum. 

Kultura na początku kariery na serwie nie za ciekawa. 

Co do wspierania serwera czy sieci  nie trzeba mieć admina aby podarować kilka zł. 

Na chwilę obecną jestem na nie. 

Edited by dolbo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.