Jump to content

Wojny klanow

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam. Chcialbym w tym temacie dojsc do porozumienia miedzy czlonkami klanow na jakas wojne. Moze ustalmy jakis konkretny termin i dzialamy? Do tego moja propoztcja jest taka by dodac jakies zaklady dla graczy podczas trwania wojny pod komenda np. /zaklady mozna obstawic, ktory klan zwyciezy - nagroda to skromne 1e (do ustalenia) dla prawidlowego typu. Mamy juz 3klany wiec nie ma co czekac, juz dwa czy trzy resety za mna kiedy klanow bylo pare, a do wojny nigdy nie doszlo, moze teraz sie uda. Zapraszam do dyskusji czlonkow jak i wlascicieli swoich klanow.

Co do zakladu moze oznacze bardziej wplywowych ludzi @Roni @d0naciak

Czy pomysl przejdzie i bedzie zrealizowany jeszcze w tym roku.

Edited by `ScreamMyName

Kiedyś grałem na codmodzie i tam też były klany. Lecz tam działało to na innej zasadzie.Właściciele swoich klanów wypowiadali sobie na wzajem wojny i zwycjęca otrzymywał po 100 monet dla każdego członka klanu. Twoja propozycja dotycząca obbstawiania jest całkiem kreatywna i uważam że miała by ona sens. Chodzi i zrobić coś takiego jak przy /jackpot że każdy może obstawić daną liczbę euro na dany klan i otrzymać więcej :D. Podoba mi się ten pomysł :D Jedyny problem jaki w tym widzę to to że na serwerze jest małe zgranie i niekażdy będzie miał czas na grę w danym czasie i godzienie :walka:

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.