Jump to content

Uwaga co do głosowania na wyrzucenie strażnika z CT

Czarnaa ^^
 Share

Recommended Posts

Witam pisze tutaj z mała uwagą co do głosowania na wyrzucenie strażnika z CT,otóż niektórzy wykorzystują tą nowość chyba do tego żeby wyrzucić osobę z Ct tylko dlatego żeby się zemscic za to ze ta osoba została zabita za nie wykonywanie poleceń. Wyjaśnie to jaśniej byłam dzisiaj w CT, spełniam wszystkie warunki  i prowadząc zostałam wyrzucona przez jakiegoś gracza do TT tak oo bez przyczyny. Dlatego moim zdaniem jest to bez sensu bo wchodzą na serwer tacy gracze co wykorzystują ten fakt i ciągle to buguje mape ..

ZAŁĄCZAM JESZCZE WYCINEK Z CONSOLI BO TERAZ PRZEZ TO VOTE NIE MOGE IŚĆ BO BANUJE 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin |??V??I??P??| [JAIL BREAK] 1shot2kill.pl [GANGI | SKINY | ZABAWY | FREEVIP] ^ 1shot1kill.pl. 
[AMXBans] There are 4 minutes and 20 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Czarnaa ^^
[AMXBans] Reason : ' VOTE : Pchasz sie do klawiszy ' 
[AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 244140456 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 145.132.25.131 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Edited by Czarnaa ^^

...

Mówiłem, a raczej pisałem, że adminów w tym przypadku powinien chronić immunitet...

Co to ma znaczyć, że admin (a skoro jest adminem, to na pewno ogarnia) dostaje bana na 5 minut z powodem, że pcha się do CT?

Trzeba to jak najszybciej poprawić, a śmieszka, który to spowodował ukarać banem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.