Jump to content

Świąteczne Karaoke Podsumowanie

Blad3
 Share

Recommended Posts

Świąteczne Karaoke Podsumowani

Witam na początku chciałbym podziękować wszystkim obecnym na karaoke gdyż osiągnęliśmy rekord 72 osób na kanale

Pierwsze miejsce zajął Altiriuss który na poprzednim konkursie zajął drugie miejsce. 

Drugie Miejsce zdobyła @Misiaa która także na poprzednim konkursie była w czołówce zajmując 3 miejsce. 

Trzecie miejsce zajął członek naszej administracji @promocja który zaskoczył nas swoimi umiejętnościami wokalnymi.

Gratuluję wszystkim uczestnikom za udział i powodzenia w kolejnych konkursach.

1.Altiriuss

2.Misiaa                                  3.Promocja

zeewkj5.png

W skład Jury wchodzili:

@Iwannabepro

@Ramzi

@Blad3

@CuteSatanist

@AntiVirus.!

Swoodya(gościnnie z francji)

Zapraszamy do obejrzenia już za tydzień meczu Administracja 1s2k.pl VS Administracja DobreWafle w sobotę 16.12.17 o godznie 16:00 więcej szczegółów w tym temacie   Kliknij

DndFgiR.png

Edited by Blad3

Dziękuję, że mogłam wziąć udział. Świetnie się bawiłam. Dziękuję bardzo serdecznie za przyznanie mi 2 miejsca, jest mi bardzo miło ;)

Zapraszam na następne karaoke, jeśli będzie organizowane. Fajna zabawa i można się pośmiać przy okazji :D

Nie ma się czego bać, bo to tylko zabawa, :D chociaż wiadome, że stresik złapie :D

C'était un très bon karaoké, j'ai passé un agréable moment avec vous les polonais. De plus il y avais un très bon présentateur il avait une bonne diction je crois que son pseudo était ... Blade si je ne dis pas de bêtises En tout cas si jamais d'autre évènements de la sorte doivent s'organiser n’hésitez pas a me contacter.

Teraz, vRx napisał:

C'était un très bon karaoké, j'ai passé un agréable moment avec vous les polonais. De plus il y avais un très bon présentateur il avait une bonne diction je crois que son pseudo était ... Blade si je ne dis pas de bêtises En tout cas si jamais d'autre évènements de la sorte doivent s'organiser n’hésitez pas a me contacter.

Can you write this in english bro, I understand this but I am afraid about others. 

22 godziny temu, vRx napisał:

That was a very good karaoké, I had a good time with you polish people. And there were a very good presenter he was speaking very well, I think his nickname was ... Blade if i don't say something wrong. Anyway if there is an other event like this in the future don't be shy to write to me. (English version)

Thank you for honoring us with your presence and for being with us as a jury. Kisses <3

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.