Jump to content

Skarga Essa

Wassup
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Wassup

Nick gracza/admina: Essa

Czas zdarzenia: 10.12.2017 14:50

Ip i steam id gracza/administratora:

Opis sytuacji:

Dowód (demko/ss):

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Esssaa
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'nie robisz celi'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:8184699'
[AMXBans] Twoje IP: '89.64.60.177'
[AMXBans] ===============================================

Od kiedy za afkowanie jest ban na 30min?

Radze Ci sie zapoznac z regulaminem kolego. Miałem tel i sie schowałem w kampie, jeszcze pare sek i by wywalilo za afk, a Ty banujesz.

Kolejny nieogarniety admin na serwerze. Ogarnijcie ich troche

3 godziny temu, Maikon napisał:

Od wyrzucania afkow jest bot więc moim zdaniem skarga była by słuszna chyba że byłeś jako zombie w kampie wtedy ban należy się ;d 

Jakbyś podesłał link do demka było by łatwiej sprawdzić

Dokładnie, tylko wtedy inny powód.

5 godzin temu, Wassup napisał:

Miałem tel i sie schowałem w kampie, jeszcze pare sek i by wywalilo za afk, a Ty banujesz.

Po co stanąłeś w kampie? Mogłeś równie dobrze stanąć afk gdzieś w rogu żeby nikt nie widział lub po prostu na środku. W końcu wszystko jedno jak miało cię za kilka sekund wywalić. Wrzuć może jakieś demko na dowód bo admin mógł dostać info że blokujesz kampę przez kilkanaście sekund i inni nie mogli wziąć anti. Jak opiekun może zweryfikować twoją skargę przy pomocy wycinka z konsoli i twojej opinii?

Edited by Guest

1. Jeżeli admin dostał info na [email protected], to w logach opiekun może to sprawdzić, potrzebuje tylko godziny zdarzenia.

2. Jeżeli byłeś w kampie to miał pełne prawo cb zbanować za blokowanie kampy:

6 godzin temu, Wassup napisał:

Miałem tel i sie schowałem w kampie

3. Jeżeli biegał po mapie tak o to też ban słuszny:

1 godzinę temu, Esssaa napisał:

Biegałes po mapie nie wbijałes do kampy

Reasumując: Pierwszy punkt można sprawdzić w logach, 2 i 3 na demku.

Aktualnie nie działa HLTV zombie, wiec demka nie mam.

Essa nie biegałem po mapie tylko od razu sie schowałem na sam poczatek kampy i afkowałem. Takze twoja wersja, ze biegałem po mapie jest niestety błedna, no ale poczekamy na demko.

Marek, znasz mnie  juz trochę i wiesz, ze mam tu kumpli i wrogów, ktorym nie odpuszczam :)

Edited by Wassup

Przepraszam że się tutaj też wtrącę ale jak dobrze pamiętam dałeś mi Bana za kulturę na 30min choć powinieneś mi dać bana na 5-10min a 2. jak chciałem wejść na ZM po godzinie pisało mi że mam dalej bana dopiero na następny dzień mogłem wejść na serwer.

z racji że koleś nie chciał mnie wypuścić z kampy a byliśmy ludźmi to powiedziałem raz kurwa weź mnie wypuść bo nie chce być tej kampie to dostałem upomnienie a jak powiedziałem 2 raz to od razu wlepiłeś mi bana

Edited by Mr. FoxY

Moim zdaniem ktoś kto chce iść na afk to nie obchodzi go gdzie będzie stać tym bardziej jak jest zombie ale to już inni napisali.Trzeba poczekać na HLTV i się wyjaśni ale mam pytanie do Esssaa i Wassup po co się kłócić? lepiej żebyście się do siebie nie odzywali ale się chociaż szanowali.Mniej problemów dla admina i mniej banów dla graczy :D

Kurde ja niemam do nikogo problemu chyba po to jestem adminem  żeby pouczać , dawać bany, nie potrzebuje wrogów chyba że ktoś chce więc dla mnie ban słuszny no ale poczekajmy na opiekuna i zobaczymy co on zrobi.

Edited by Esssaa

36 minut temu, Mr. FoxY napisał:

Przepraszam że się tutaj też wtrącę ale jak dobrze pamiętam dałeś mi Bana za kulturę na 30min choć powinieneś mi dać bana na 5-10min a 2. jak chciałem wejść na ZM po godzinie pisało mi że mam dalej bana dopiero na następny dzień mogłem wejść na serwer.

z racji że koleś nie chciał mnie wypuścić z kampy a byliśmy ludźmi to powiedziałem raz kurwa weź mnie wypuść bo nie chce być tej kampie to dostałem upomnienie a jak powiedziałem 2 raz to od razu wlepiłeś mi bana

Zacznijmy od tego że to ja ci dałem tego bana :D

Pozdro dla ciebie xd

@Lelouch tym że kolega snuje jakieś oskarżenia które sa wymyślone to mu wyjaśniłem...

Edited by Shock

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.