Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Witam. Co byscie powiedzieli by wyjsc z taka inicjatywa jak "opinie serwera"? Projekt polegalby na tym, aby wejsc na serwer i zwerbowac 'stalych' graczy lub takich, ktorzy maja jakies pojecie co sie dzieje na serwerze i najlepiej zeby takowa osoba posiadala steam. Mamy w redakcji dziewczyny co jest plusem bo panowie beda bardziej chetni na zrobienie sobie chwily przerwy na udzielenie informacji. Najlepiej od takich osob wyciagac opinie o administratorach serwera, opiekunie, atmosferze oraz tego w jakich godzinach gra no i takie ogolne. W koncu jestescie redaktorami to chyba wiecie jak dzialac. Jakby tak zebrac opinie od 40 osob z serwera, artykul bylby mega! Kazdy chce wiele informacji, a tutaj bylby wziete z samego serwera od graczy, ktorzy spedzaja tam dosc sporo czasu. Z pewnoscia przykulo by to uwage ludzi no i w jakis sposob zachecalibysmy ich do korzystania z forum, a nie tylko serwer i serwer. :) ogolem steam nie jest konieczny tylko napisalem tak bo wiem, ze osob z serwrra samo w sobie ciezko byloby namowoc na inny komunikator, a tak to mozna to zrobic w prosty i szybki sposob. W miesiacu tak zebrac opinie z wszysrkich serwerow i dac do gazetki? Czemu nie. 

Tak tylko glosno mysle, co wy na to?

Przepraszam za skladnie ale jest pozno, a ja ledwo na oczy widze :D

6 godzin temu, `ScreamMyName napisał:

Jakby tak zebrac opinie od 40 osob z serwera, artykul bylby mega!

Pewnie, że byłby mega. Teraz idź zrób krótkie wywiady z 40 osobami z 18 serwerów. To tylko 720 graczy, dasz radę.

Nawet gdyby spytać 10-15 osób to i tak liczby końcowe są ogromne.

Projekt polegalby na tym, aby wejsc na serwer i zwerbowac 'stalych' graczy lub takich, ktorzy maja jakies pojecie co sie dzieje na serwerze

a tutaj bylby wziete z samego serwera od graczy, ktorzy spedzaja tam dosc sporo czasu.

Wiesz jakby to wyglądało? "Opiekun spoko, Admini spoko, sam serwer spoko. Wszystko spoko, dlatego tu czasami gram/gram długimi godzinami/gram całe dnie od zawsze." Na ludzki rozum, gdyby nie było spoko, to jeden gracz z drugim nie byliby stałymi bywalcami takiego serwera.

Cóż, ja tak to widzę i z pewnością tak by to wyglądało, ale co na to wszystko nasza cudna ale ale Aleksandra to zobaczymy :-)

@kuchy zapewne znajda sie i takie osoby ale tez jest z czego wybierac, takze badzmy dobrej mysli. Nie wszyscy sa zamknieci w sobie i potrafia skladac zdania zlozone. Zadajac im pytania w taki sposob by nie odpowiadali 'tak,nie, spoko, nie wiem, nie znam' itp. Bo takie cos to wstyd wrzucac. Jakby tak miesiecznie zebrac opinie jednego serwa to taka liczbe spokojnie mozna osiagnac. Ilu was w redakcji jest? 4? Dziennie wyrywkowo chociaz jedna osoba, chyba, ze znajdzie sie wiecej to i dwoch na raz mozesz ogarnac. Nie wiem czemu tak pisziesz moze na serwerach na ktorych grasz masz takich ludzi. Sadze, ze u mnie na 4mapsie sa tak w porzadku ludzie ze z checia by poszli na to. Przy tym troche smiechu i zabawy, a wspolpraca poplaca. Nie mowie, ze ma to robic konkretna osoba bo nie chodzilo mi o indywidualna prace tylko zespolowa. Zrobicie jak uwazacie 

• 2 weeks later...

Temat leży i leży, zero odezwu. Tak wpadłem na pomysł skoro myślicie, że to nie wypali, może kogoś na TS-a zaprosić i po prostu (oczywiście za zgodą) nagrać tą rozmowę, kilka takich nagrań złożyć w jedną całość, jakoś fajnie zmiksować, wrzucić na private YT i dać w takiej wersji, co wy na to?

Przepraszam najmocniej zupełnie zapomniałam o tym temacie :/

W dniu 9.12.2017 o 00:35, `ScreamMyName napisał:

Z pewnoscia przykulo by to uwage ludzi no i w jakis sposob zachecalibysmy ich do korzystania z forum, a nie tylko serwer i serwer.

Skoro mały procent ludzi wchodzi na forum to jak miałoby to przykuć ich uwagę? Tego nie rozumiem.

Lepiej byłoby zrobić jakiś dział/poddział, gdzie ludzie mogliby anonimowo zostawiać swoje opinie nt. forum lub serwera.

@Aleksandra To już chyba lepszy pomysł, ale też byłoby dużo trolli zapewne. 
Co do pomysłu od Scream, to jak już takie coś robić to pytać innych graczy o serwer na którym normalnie nie graja, tylko pytać o inny serwer, na który tylko weszli go odwiedzić i zagrać na jakiś czas, taka opinia wtedy byłaby lepsza na temat każdego serwera moim zdaniem(czyt. nic innego jak opis właśnie serwerów okiem nowych graczy i ich opinie).

Moze tak, ze oddajac swoj glos do gazetki czekaliby wydania? Wiecej opini, wiecej czytelnikow = wiecej osob na forum + szansa, ze ktos sie zaklimatyzuje i zostanie z nami na dluzej. Z dzialem to kiepski pomysl, to tak samo jak masz propozycje i uwagi - tlumow nie widac. Skoro gazetka ma coraz wiekszy zasieg i wydawana jest co miesiac (?) to w ten czas kilka opini dacie rade zebrac. Kazdy bioracy udzial w konkursach rowniez pozniej wchodzi sprawdzac wyniki i tak samo bedzie z tym, odda glos to wroci zobaczyc jak wyszlo. Oczywiscie jesli nie macie checi na to to do kosza.

Co do graczy soul to mozna pytac kazdego chetnego, stalego, przelotnego, bota nie bota. Kazdy jak chociaz chwile zagra odnosi jakoies wrazenie, skoro ludzoe graja po 300-400 min dziennie to na pewno maja cos ciekawego do powiedzenia np o administracji czy graczach z serwem zwiazanych. 

Edited by `ScreamMyName

Bo sami z siebie nie napisza, inna bajka jak ktos wprost do nich zapuka. Wtedy konwersacje mozna wrzucic i juz sie cos dzieje. Sam chetnie bym sie do tego przylozyl na 4mapsie, znam ludzi wiec mialbym chetnych do tego. Tak mi sie wydaje :D zdecydujecie wy, redaktorzy. Jeszcze niedawno cos rzucilem propozycje m4, przekazano? Chodzi o smieszne nicki

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.