Jump to content

Doktoorek Chce Spróbować :P

Pikachou M4A1
 Share

Recommended Posts

Nick: Doktoorek
Imię: bartek 
Znajomość AMX (1-10):7/10
Sprawny i działający mikrofon: TAK
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.247:27015/top_players/?query=Doktoorek
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc w przypilnowaniu porządku na serwerze a także odciążyć troszkę innych adminów ponieważ zawsze lepiej 
jeden admin Więcej niż mniej  
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety nie posiadam 
Staż w Counter-Strike 1.6: 12 lat 
Czy posiadałeś już admina?: Owszem posiadałem na codzie 501 lvl i only awp tej sieci a wcześniej również na innych 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:z interneta heh

Tak średnio bym powiedział, nie znam Cię i popytałem kilka osob też twierdzą że Ciebie nie kojarzą a co za tym idzie nie potrafią określić razem ze mną jakim jesteś graczem jestem na NIE

daj poznać się ludziom żeby mogli wyrobić o Tobie zdanie i ja z checią poznam muszę przecież wiedzieć z kim będę adminował :)

No patrz,kto to tu zawitał :D

Pamiętam jak adminowales na 501 i dobrze się sprawowałes. Ja mam mieszane uczucia. W sumie mało Cię widać,ludzie Cię słabo kojarzą,ale doświadczenie już masz,bo byłeś adminem na 501 jednak wydaje mi się,że troszkę za wcześnie na to podanko. Daj sobie tydzień czasu,niech Cię gracze lepiej poznają i wtedy będę na tak. :)

Edited by Wredzioszek

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.