Jump to content

Esssaa
 Share

Recommended Posts

Nick: Esssaa

Steam/Non Steam: Brak ale kupie

Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod:  Adminem byłem 2 razy ale niestety nie na zombie mod.

Staż na serwerze: Gram od 2 resetów

Znajomość AMXX (1-10): 7

Mikrofon Tak/Nie: Tak

Dlaczego Ty: Niektórzy z was mogą sobie pomyśleć dlaczego właśnie ja. Na serwerze gram od 3 do 6 godzin dziennie. Gram w każdą pore dnia (rano, popołudniu, w nocy). Widzę co się dzieje na serwerze, gdy nie ma admina,  a staje się to dosyć często. Jestem ogarniętą osobą, użyję niekiedy wulgarnych słów, ale to tylko ze zdenerwowania przez inne osoby , które psują gre swoją głupotą. Wiem, że jest dużo adminów, ale z tego co widzę nie pojawiają się oni na serwerze dosyć często, dlatego ludzie pozwalają sobie na takie swobodne granie.Chcę pomóc osobom, którym gra na serwerze sprawiała dużo radości, ale nie dają sobie z tym rady. Fajnie by było gdybyście dali mi szanse, na pewno tego nie zepsuje, ponieważ bardzo mi na tym adminie zależy. Napewno będę pełnił dobra rolę na posadzie admina. 

Kontakt: GG, Forum, TS3

Edited by Esssaa

Następna osoba która się stara o tego admina. Doświadczenie w adminowaniu. Dużo godzin przegranych na serwerze. Zachowanie jest od niedawna jak najbardziej na plus. Ostatnio gadaliśmy sporo na ts'ie i wydaje się być w porządku. Każdemu należy się szansa, ale jest sporo adminów więc okres próbny na sprawdzenie umiejętności.

Wiek to tylko liczba liczy się to co sobą prezentujesz, a w moich oczach jesteś naprawdę ogarnięta osobą, zdarzały Ci się kiedyś głupie teksty ale komu nie, każdy ma swoje grzeszki, natomiast od dłuższego czasu ewidentnie twoje zachowanie jak i stosunek do nowych graczy jest na plus. Podczas gry można z tobą pogadać, widać że znasz regulamin i starasz się tłumaczyć nowym graczom co mogą a czego nie (chodzi o mody). Bardzo często widuje Ciebie o różnych porach, więc to kolejny argument który przemawia za pozytywnym rozpatrzeniem tego podania, a co do tej dużej ilości adminów - ja tylko widziałem kilku, którzy grają i mogę ich zliczyć na palcach u jednej ręki, więc dodatkowa parą rąk w mojej opinii się przyda.

Życzę powodzenia, jestem na tak.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.