Jump to content

Wywiad z [Soul]jaboy

X3R3V1
 Share

Recommended Posts

Niestety nie mogę założyć tematu w poddziale z wywiadami dlatego proszę o przerzucenie.

Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z @[Soul]jaboy. Zapraszam do przeczytania :)

Witam. Dziękuje że poświęciłeś swój czas na udzielenie mi wywiadu. Zacznijmy od podstawowego pytania czyli jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz.

Cześć, ja również się cieszę, że mogę dla Ciebie jak i użytkowników forum udzielić wywiadu :). Nazywam się Bartek i mam 20 latek. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Rybnika o nazwie Bełk.

Jak mała jest ta miejscowość? Jest w niej coś ciekawego poza wyjściem na "piwko" z kolegami ?

W zasadzie to oprócz zabytkowego kościoła i kilku placów zabaw do spotkań to nic tutaj nie ma, raptem mieszka tu tylko ok. 5 tyś. osób.

Zagłębiałeś się w to ile ten kościół ma lat? Jest z nim związana jakaś ciekawa historia ?

Historii z nim związanej niestety nie znam, ale na pewno wiem, że cały kościół ma kilka setek lat, a ołtarz główny jest z ok XVI wieku.

Czyli można powiedzieć że to jest ikona twojej miejscowości. Wróćmy do pytań związanych bardziej z Twoją osobą. Uczysz się jeszcze czy już pracujesz? Jeśli uczysz to w jakim kierunku ?

Szkołę skończyłem w tym roku ze zdaną maturką i wszystkimi kwalifikacjami jako technik elektryk. Aktualnie pracuję na kopalni jako elektryk, a w przyszłym roku mam zamiar wybrać się na studia zaoczne.

Usatysfakcjonowany z wyników matury? Z czym miałeś największy problem? Mi osobiście matematyka ciężko poszła mimo mojego profilu matematycznego lecz uzyskałem dobry wynik.

No jak mam być szczery to do matury nie uczyłem się absolutnie nic, największe trudności sprawiły mi języki, głownie angielski, gdyż uczę się go 6 lat mniej niż niemieckiego. Najlepiej wyszła mi matematyka i jej rozszerzenie.

Wracając jeszcze do poprzedniej odpowiedzi, pochwalisz nam się na jaki kierunek się wybierasz ?

Myślałem nad automatyką i robotyką w przemyśle, a jeśli nie, to na pewno na coś związanego z elektryką.

Poza pracą co robisz w wolnych chwilach, jakie są Twoje hobby ?

Czasami poukładam sobie kostkę rubika czy pójdę na siłownię, ale większość wolnego czasu aktualnie spędzam na forum i jego ogarnianie.

Twoje poświęcenie w forum ostatnio przyniosło rezultat, zostałeś moderatorem. Jak długo na tą rangę pracowałeś, pytam się bardziej o czas jaki z nami już jesteś, i jak ty sam oceniasz swoją pracę na tym stanowisku? Nie jest to długi staż ale podobno początki są najważniejsze.

Na forum jestem prawie od początku sieci. Sam nie wiedziałem, że konto założyłem po kilku dniach od jej założenia. Jednakże miałem okresy czasami długiej przerwy, ale teraz od pół roku jestem jej stałym bywalcem. Co do pracy na nowym stanowisku nie mnie to oceniać, ale skarg narazie chyba na mnie nie ma, więc myślę, że idzie mi dość dobrze :D

Czyli jesteś jedną z nielicznych osób które są z nami od początku. Sam też miałem przerwę ale wracam z pełną głową pomysłów. Powiedz nam jak trafiłeś na naszą sieć ?

Na sieć pierwszy raz zawitałem na serwer 4 mapsa przez znajomych z gry margonem, a na forum pierwszy raz z SS'ami od admina `Abr'a z 4 mapsa także, może ktoś go jeszcze pamięta :D

Dużo czasu, szczególnie na początku istnienia sieci spędziłem na 4mapsie i ani Ciebie z niego nie kojarzę ani wyżej wspomnianego admina :D Poza CS'em grywasz w jakieś gierki ?

Aktualnie w fortnite battle royal, także chętnych zapraszam :D. Wcześniej przez kilka lat grałem w Margonem, ale skończyłem z tą grą z kilku dość przykrych przyczyn.

O przyczyny nie pytam, chyba że chcesz się z nami podzielić tą informacją. Jakieś większe osiągnięcia w tej grze ?

Osiągnięcia? Powiem tylko tyle, że na Perkunie miałem full sety legendarne i wygrywałem praktycznie każdą krwawą łaźnię na 210 lvl, jak ktoś nie wie niech sobie poczyta :D. Przez zwoją naiwność za młodu i zbyt dobre zaufanie do innych, znajomi mnie pookradali z wszystkiego co się dało. Zostały mi tylko itemki (nawet legendarne), których nie można sprzedać, bo są to unikaty związane na stałe, tyle pecha dla nich :)

Bardzo imponujący dorobek, szkoda że się skończył w taki sposób. Sam trzy cyfrówki nie zrobiłem, choć byłem blisko, ale zostawmy ten temat. Pytanie teraz z innej beczki. Masz jakieś rodzeństwo?

Mam o rok młodszą siostrę.

Dogadujecie się ?

Trafiłeś w sedno chyba, Zazwyczaj mam wrażenie, że któreś z nas jest adoptowane :D, rzadko przebywamy razem i się widujemy, bo ja rzadko jestem w domu i mam na to czas, ale jak byliśmy młodsi to pamiętam jak się z nią bawiłem zawsze :)

Jak to rodzeństwo, ze mną i @Krystek też było różnie :D. To w takim razie poza rodzeństwem masz jakieś zwierzątko domowe ? XD

Mam, suczkę owczarka niemieckiego, ma ok. roku i nazywa się Rika

Jako że dużo już o Tobie wiemy to przejdźmy do zabawy X czy Y. Ja zadaję Ci pytanie a ty odpowiadasz wybierając jedną z nich. Gotowy ?

Pewnie, lubię wyzwania :)

Cs 1.6 czy GO ?

Zdecydowanie cs 1,6

Ak czy M4 ?

ak, moja ulubiona bron, a skin polarbear :P

Cola czy fanta ?

Cola, nie lubię fanty :/

Whisky czy wódka ?

wódka ^^

Lato czy zima ?

Ze względu na pogode jednak wolę lato

i ostanie pytanie, samochód czy jednoślad ?

samochód wygodniejszy :)

Poza ulubioną bronią to nie mamy wspólnych odpowiedzi, różnimy się troszeczkę :D Ale to nic, przejdźmy do kolejnej konkurencji. Ja podaje jeden nick z forum, a ty piszesz swoją opinię na temat tej osoby. Gramy ?

gramy o milion :D

Póki co to nie przeszedłeś progu gwarantowanego :D Zacznijmy od naszego właściciela @Krystek

Pomocny, odpowiedzialny, czasem surowy i z poczuciem humoru człowiek. Ma wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry właściciel :)

@don Erwin ?

Osobiście za dobrze go nie znam, a nie chcę jak inni kopiować, dlatego może po prostu powiem, że to spoko ziomal, czasami sobie pogawędzimy na steamie :)

@Avalanche. ?

Śmieszek, ale przede wszystkim dobry moderator, niejednokrotnie mi juz pomógł z czymś, ale także i pośmialiśmy się razem.

To teraz tak ogólnie o wszystkich adminach Twojego serwera :D

Jakby to było powiedziane z pewneo kabaretu, ufam im, ale trzeba sprawdzać czy są wierni haha :D. Akurat o adminach z 4 mapsa mam dobre zdanie, ponieważ przez długi okres czasu sam adminowałem tam i dobrze ich wszystkich znam :)

To teraz odpowiedź za próg gwarantowany jak i ostatnia, konkretna odpowiedź. Wybierz sobie sam osobę, i krótko nam opisz dlaczego ona, i czy ewentualnie na Ciebie wpłynęła w jakiś sposób.

Jest na sieci mnóstwo osób i ciężko wybrać to najlepszą do opisania, ale chyba każdy będzie wiedział, że wybiorę Ciebie @Roni. Dlaczego? To on dał szansę i przyjął na admina, to on dał szansę i wybrał mnie na opiekuna i swojego zastępce, to on mnie wszystkiego nauczył od praktycznie podstaw i zawsze pomaga jak może. To on wyznaczył mnie na swojego ucznia pod aspektem człowieka sk******a xd, ale prawdziwy jest tylko jeden, ja jestem za miękki na to :D

Mistrz i uczeń, zaraz się okaże że uczeń będzie równy mistrzowi :D Dzięki wielkie za ten długi czas poświęcony na wywiad. Powodzenia.

ja również dziękuję za słuchanie moich opowiadań xD i również życzę powodzenia :)

Namówiłem Bartka żeby przesłał mi swoje zdjęcie, jednak powiedział że doda je sam w komentarzu pod wywiadem.
Dziękuję za przeczytanie. Poprosiłbym o szczere opinie na temat mojego wywiadu. Nie chcę słuchać gadania jak pod każdym wywiadem "spoko wywiad", "leci plusik"... Jeżeli ma to być krytyka, niech będzie to krytyka, w miarę odpory na nią jestem :D

Edited by Titania

• Junior Administrator
2 minuty temu, X3R3V1 napisał:

Ak czy M4 ?

ak, moja ulubiona bron, a skin polarbear :P

O nie tego Ci nie daruje szefuniu :D 

a tak serio to wywiad świetny, dużo się dowiedziałam, nawet nie wiedziałam jak Soul ma na imię ;c

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

No wywiad całkiem na plus, aczkolwiek bardzo mało za język ciągniesz bohatera wywiadu, szkoda bo mogłeś dużo więcej wyciągnąć... 

Ale pierwsze koty za ploty, spoczko się czyta, mile dla oka więc macie po plusie! :)

Nie będę powtarzać i po prostu wspomnę, że zgadzam się z @don Erwin'em oraz że fajny wywiadzik. ;)

PS: Mogłeś poprawić, ale pewnie Ci umknęło, w sumie tak jak przy moim wywiadzie, też mi umknęły takie drobnostki :D

19 godzin temu, X3R3V1 napisał:

głownie angielski

19 godzin temu, X3R3V1 napisał:

Przez zwoją

Edited by Misiaa

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.