Jump to content

Podanie BDJQP

BDJQP
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: BDJQP
Twoje imię: Arkadiusz (Arek).
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Niestety nie.
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/bdjqp/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: 4lata
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 6/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Jakiś miesiąc powinno być.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Owszem, byłem również opiekunem OnlyDD2 na innej serwerowni.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.
Czy posiadasz mutacje: Tak, posiadam.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Lubiałem grać na JailBreak, wieć szukałem w internecie i znalazłem wasz. Bardzo mi się spodobał, więc postanowiłem zostać.

PS.: Na warny proszę nie patrzeć, ponieważ przelwe został zrobiony i myślę że jeszcze dzisiaj zostanie zdjęty (Potwierdzenie wysłane do @Krystek na priv.) 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, ponieważ pchają się dzieci do CT i robią MASS FK, a jedyni admini, którzy jeszcze grają coś na serwerze to: Czarna oraz Kimisun).

No to tak...

Jesteś takim typowym cwaniaczkiem, którzy z każdym szuka konfliktu. Ponadto jakoś 2 tygodnie temu przez kilkanaście minut robiłeś mass freekille zabijając wszystkich, gdzie nie wydawałeś ŻADNYCH poleceń. Do tego bardzo słaba aktywność na forum oraz brak steama przemawia na Twoją niekorzyść.

Jestem na nie.

EDIT: A co do tych adminów, którzy według Ciebie już nie grają, to dla Twojej wiadomości mamy urlop. Gdybyś w jakikolwiek sposób obserwował forum (chociaż te najważniejsze tematy), to wiedziałbyś o tym :)

Edited by Kub1nho ツ

-Często szukasz zaczepek

-Wyzywanie gnębienie graczy

-Forum zasysa 

-Kultura jest tragiczna nie potrafisz się nawet zachować przy adminach, dopiero po ostrzeżeniu odpowiednio się zachowujesz.

Oraz brak totalnego zapoznania z regulaminem, często gdy jesteś upominany to mówi że nic na ten temat nie wiesz i żeby Ci pokazać palcem podpunkt w regulaminie.

Po wskazaniu podpunktu dalej się nie stosujesz do regulaminu.

Stanowcze NIE.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.