Jump to content

Conte
 Share

Recommended Posts

WorldCupQualifiers.thumb.jpg.afc47b84a1ec69063f776bdb8d6f61d2.jpg

Możemy już zacząć wielkie odliczanie! Do pierwszych meczy na mundialu w Rosji zostało już nieco ponad pół roku. W piątek 1 grudnia o godzinie 16:00 rozpoczęły się oficjalne losowania grup Mistrzostw Świata 2018. Polacy trafili na nie najgorszą grupę "H", w której będą się mierzyć z Senegalem, Kolumbią i Japonią o wyjście z grupy. Wszystkie te drużyny cechuję odmienny od europejskiego styl gry, co nie ułatwi naszym piłkarzom zadania. Pierwszy mecz zagramy z Senegalem we wtorek, 19 czerwca 2018 roku. Kolejne będziemy grali odpowiednio z Kolumbią 24 czerwca, oraz z Japonią 28 czerwca.

Poniżej prezentuję pozostałe grupy MŚ 2018

5a23eb75841af_Mundialwrosji_grupy.thumb.png.ce67ba6b996048479393d015b5cfefe4.png

Jak oceniacie nasze szanse dot. wyjścia z grupy? Pójdzie nam gładko, czy może jednak będziemy musieli walczyć do ostatniego gwizdka o każdą piłkę?

Osobiście uważam, że łatwo nie będzie ze względu na fakt, iż z tymi zespołami już od bardzo dawna nie graliśmy i możemy nie być przygotowani na ich styl gry, który uważany jest za nieco szybszy od "europejskiego". Mimo to wierzę, że sobie poradzimy. Nie bez powodu zajmujemy przecież 7 miejsce w rankingu fify ;)

Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzu!

• 2 weeks later...

dla mnie idealna grupa, ciekawe mecze, brak drużyny z europy - na to najbardziej liczyłem. Grupa wyrównana, śmieszy mnie jak mówią, że większej szansy na wyjście nie mogliśmy mieć.
Z Kolumbią na remis, z Japończykami zagramy o awans ( o ile wygrają z Senegalem ). Wiadomo jak afrykańskie drużyny są niewygodne ale powinniśmy wygrać. Szanse oceniam 50/50.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.