Jump to content

Avalanche. - co mnie obchodzi regulamin

Guest
 Share

Recommended Posts

jakim cudem ktoś taki ma moderatora? możecie mi wyjaśnić co jest ważniejsze regulamin serwera czy słowa Roniego? i dlaczego tak szybko zamykasz tematy skoro świadkowie sytuacji nie mogą się wypowiadać? Lepiej się zajmij swoim serwerem dd2, bo cienkie masz GT jak na opiekuna a dużo gadasz na swoich adminów a nawet tam nie grasz XD 

słyszałem, że grasz na dd2 gdzie masz opiekuna na innych nick mimo ze masz go na nick Avalanchce. , a słyszałeś co Roni powiedział? jeśli nie czytałeś to Ci zacytuję "

Ostatni raz taką akcję widzę. Macie grać na swoich stałych nickach, które mają być dodane w FTP. "  hehe XDDDDDDDDDDDDDDDD

jako Moderator musisz znać na pamięć regulaminy serwerów a nie z takim czymś wyjedzać;)

To nie pierwszy raz kiedy moderator @Avalanche. mija się z prawdą. Oczywiście nic do Ciebie nie mam, ale irytujesz takim zachowaniem. Jeżeli mogę się wypowiedzieć tutaj, bo oczywiście tam od razu temat zamknęliście to spytam się jaki powód bana miałem dać tamtemu graczowi? Resp do 1:40, czy może Bugowanie AR? 
EDIT: @Avalanche. to w takim razie, może usuńcie regulaminy serwerów i zróbcie jeden temat o nazwie "Święte słowa Roniego" i po problemie? To nie pierwszy raz kiedy ja, lub inni admini z tego lub innego serwera dają bany o takim powodzie i ani razu nie usłyszałem uwagi od opiekunów żeby takich powodów nie dawać. Rozumiem jeżeli dałbym mu bana z powodem "Wypier*****" to jeszcze zrozumiałbym Twoje wypowiedzi. Powiedz mi, jaki Ty dałbyś powód bana w takiej sytuacji? Też wybrałbyś jeden z powód, który masz w tabeli? 

Edited by Puchaty

Zacznijmy od tego, że ja znam regulaminy. Pogratulować tego, że udostępniasz rozmowy prywatne, widzę jak Ty je znasz. ;)

To nie ja zamknąłem temat, więc głupie gadanie.

Nie obchodzi mnie regulamin w takiej sytuacji, gdzie admin daje bana z takim powodem, chociaż Roni wyraźnie powiedział, że tego macie nie robić.

Jeżeli wierzysz w to co mówią Ci inni, to pogratulować już kompletnie.

Tutaj masz co Roni napisał dokładnie "Opiekunowie się mają o to zatroszczyć, żeby KAŻDY admin serwera miał dodane flagi na nick+hasło. Kiedyś było takie zarządzenie, ale widzę, że niektórzy mają to w głębokim poważaniu. " Ja już się o to zatrzoszyłem i admini mają dodane na nick+hasło. Nie rozumiem takiego gadania, że mam słabe GT to nic nie robie, a co ma GT do tego? Przy serwerze siedze codziennie, pilnuje adminów bo taką mam role.

Masz, pogrubiłem i podkreśliłem.

@Puchaty no chyba po to mam te powody aby z nich korzystać.

Co do GT... Robilem tak samo, siedzialem w FTP ogarnialem inne sprawy, bylem w stalym kontakcie ze swoimi adminami, reagiwalem od razy, niekiedy wchodzilem pod innym nickien w celu sprawdzenia adminow czy tez zaskoczyc graczy bo bylem dosc rozpoznywalny na serwerze, mimo wszystko dostalem degrada za to, ze nie gralem. Takze tu chyba wyzsi indywidualnie do tego podchodza. Oczywiscie to tak na marginesie, dalej nie mam nic do powiedzenia bo nie moja sprawa. 

34 minuty temu, Avalanche. napisał:

Tutaj masz co Roni napisał dokładnie "Opiekunowie się mają o to zatroszczyć, żeby KAŻDY admin serwera miał dodane flagi na nick+hasło. Kiedyś było takie zarządzenie, ale widzę, że niektórzy mają to w głębokim poważaniu. " Ja już się o to zatrzoszyłem i admini mają dodane na nick+hasło. Nie rozumiem takiego gadania, że mam słabe GT to nic nie robie, a co ma GT do tego? Przy serwerze siedze codziennie, pilnuje adminów bo taką mam role.

Masz, pogrubiłem i podkreśliłem.

Człowieku, pomyśl to nie boli. Jako Opiekun masz dawać przykład i grac na jednym nicku a nie sobie grasz pod kilkoma XD a co ma GT do Twojego Opiekuna? no jezu XDD co to za opiekun co nie przebywa na swoim serwerze? odkąd dostałeś Opiekuna masz 3h przegrane lol, nie wiem co musiałeś zrobić aby dostać opiekuna, ale nie moja sprawa. Co do pierwszej części skargi spójrz na regulamin i zobacz ile jest podpunktów a ile jest powodów banów nie każdy powód się zalicza do danej sytuacji, za nie znanie sie na regulaminie powinnieś dostać degrada albo ostrzeżenie, serio jeśli sprawa ucichnie to nie wierze, że ktoś kto ma Moderatora potrafi napisać, że go nie obchodzi regulamin XDD i nie napisałem, że Ty zamknąłeś temat tylko ze zbyt szybko zamykasz tematy. To jest forum każdy ma prawo się wypowiedzieć na dany temat a nie po 15-20 min zamykacie tematy, bo spam XD Skoro Cie nie obchodzi regulamin, to zróbmy samowolkę na serwerach, bo regulamin nas nie obchodzi, to po kiego ustal Administracja regulamin, skoro Moderacje to nie obchodzi? Mam nadzieję, że ktoś ogarnie w końcu tą sprawę i ogarnijcie Regulaminy, bo Krystek miał ogarnąć nam temat osób raszujących duck/bh i nadal nic z tym nie robił.. 

Co do moderatorów rzeczywiście za szybko zamykacie tematy. 

Roni to nie wyrocznia więc pomyślcie sami bo przypomina mi się mój temat gdzie tym razem z ubt twierdzili że nie zajmą się sprawa bo Roni coś tam powiedział. 

Takie zdania z ust ubt czy też innych osób z forum to śmiech na sali. 

Okaże się za chwilę że temat zostanie zamknięty bo konkurencja patrzy i robimy z siebie błaznów.

Edit!!!

Jeżeli chodzi o mod menu powodów za bany mamy bodajże 7 czy 8 (w tym powód wpisywany przez admina). Natomiast przewinień w regulaminie jest znacznie więcej, dlatego korzystamy z opcji dodawania powodu (mówimy o rozsądnym korzystaniu z tej opcji) 

Edited by dolbo

• Support Admin

Ekhm.

Opiekun z tego co wiem ma trochę INNE zadania niż admini serwera. Ma się troszczyć o serwer i PILNOWAĆ adminów, którzy mają wykonywać polecenia, do tego często jest potrzebne również zmienianie nicku. Myślicie, że ja na kontrolę adminów wbijam non-stop na swoim normalnym nicku i sidzie?

Admin natomiast ma pilnować serwera i reagować gdy gracze łamią regulamin. Wbijanie na kilkunastu nickach NIKOMU nie ułatwia sprawy, tym bardziej, że admini potrafią wielokrotnie odwalić chryję jakich mało np. zbanować hltv.

Dlatego Opiekunowie mają zabezpieczenia na SID / Nick+hasło, a admini na nick+hasło. Dla Waszego bezpieczeństwa przede wszystkim i lepszej pracy Opiekunów.

Opiekun jest rozliczany przede wszystkim z innych rzeczy, GT stawiamy często na dalszym planie. @`ScreamMyName nie czaruj, bo wiemy za co degrada dostałeś, i nie było to GT, tlyko sobie za dużo pozwoliłeś jako "Opiekun" szkodząc serwerowi.

@selfie, zastanów się dobrze kilka razy zanim wyrwiesz moje słowa z kontekstu, bo jeszcze ODE MNIE ci się oberwie. Pozwól, że JA CI ZACYTUJĘ to co sam napisałem w Informacjach DLA ADMINÓW

"Ostatni raz taką akcję widzę. Macie grać na swoich stałych nickach, które mają być dodane w FTP. Opiekunowie się mają o to zatroszczyć, żeby KAŻDY admin serwera miał dodane flagi na nick+hasło. Kiedyś było takie zarządzenie, ale widzę, że niektórzy mają to w głębokim poważaniu."

Informacje dla Opiekunów są w dziale, do którego NIE MASZ DOSTĘPU i nie masz pojęcia co tam jest napisane. Jakbym kazał Opiekunom grać na nick+hasło, to każdy by tak grał - oni mają pełne prawo grać na SID.

@Puchaty - macie powody banów, z nich korzystajcie w miarę możliwości. Powód "Nie cwaniakuj :)" świadczy o indywidualnej potyczce Twojej z graczem i nadużyciem uprawnień - tak można to odczytać z marszu i wtedy się Opiekun dobiera do skóry. Napisz mu "Zgrywanie cwaniaka jest tu karalne" i wtedy ban. Jasno, klarownie, bez śladu wewnętrznej wojny i bezsensownego sporu. Czasami jedno zdanie może źle świadczyć o pracy admina.

Stwierdzam też, że tu iwypowiedź @Avalanche. była po prostu zbędna i wprowadziła zamęt, do czego dojść nie powinno.

Natomiast co do tematu 

Macie szczęście, że warnów od @Lelouch nie dostaliście. KTÓRY Z WAS DAŁ DOWODY SIĘ ZAPYTAM? Kopiować tekst to każdy debil może, dowodem jest SS/DEMO. Dobrze, że to on zamknął temat i wezwał opiekunów do rozpatrzenia (sprawdzenia logów), a nie wlepił wam kar za spam.

Widać sami uwielbiacie wszczynać gównoburze, w których po prostu nie macie argumentów i będziecie się drzeć, bo 2vs1 będzie nam łatwiej. Podpowiem Wam, nie na tym forum.

Ten temat zamykam ja osobiście. Jak się będzie chciał w ten syf włączyć @Krystek albo @kuchy to sobie dopowiedzą co trzeba, bo mają do tego prawo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.