Jump to content

skarga na Puchatego

HABEMUS PAPPAM :D
 Share

Recommended Posts

Twój Nick:PeTiTeK

Nick gracza/admina na którego jest skarga/: Puchaty

treść: Puchatku :) zbanowales gracza na zawsze za obraze ? ja powiedzialem ze nie mozesz zbanowac na zawsze max tydzien po czym dostaje bana zebym nie cwaniakowal ?  To jakas samowolka na tym serwie jest ? Ty pilnujesz tylko porządku nie bedziesz wie wywyzszał i rozdawał bany za nic :) bo skoro za wyrazenie opinii dostaje bana to jest to zalosne zachowanie ze strony admina , ktory pokazuje swoim zachowaniem ze jeszcze gimnazjum nie skonczyl , a i na dodatek chyba mi ss dal :):D wstawie ci dzieciaku i jesli bd trzeba wysle ci na maila zebys sprawdzil :)

dowody(w przypadku skargi):

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Nie cwaniakuj :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1727228013'
[AMXBans] Twoje IP: '178.42.70.80'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'PeTiTeK :D' dostal bana na '1 godzina'.
 Powod: 'Nie cwaniakuj :)'
WYRWILUMP dolacza do Sil Anty-Terrorystow
[AMXBans] Screenshot taken on player PeTiTeK :D (178.42.70.80) 02.12.2017 - 13:46:06 by

I kto tutaj pokazuje, że nie ukończył gimnazjum bo na pewno nie ja. Dostałeś ostrzeżenie na [email protected] od innego admina, że jeżeli czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj, ale Ty zacząłeś "szczekać" do nas na chacie, żebyśmy Tobie też dali bana to od razu polecisz na forum i skarge napiszesz. To nie pierwszy raz, kiedy komentujesz uwagi do graczy, bądź bany. Bana otrzymałeś słusznego, bo rozumiem jakbyś zapytał się za co kolega dostał perma, to może bym Ci odpowiedział, ale że Ty od razu cwaniakujesz i szczekasz na chacie to nie moja wina. 
Co do samego bana permanentnego dla Twojej wiadomości już wcześniej dostaliśmy pozwolenie o zbanowanie gracza o nicku KRZYSZTOF permanentnie za obrazę adminów. Nawet w skardze nie potrafisz się zachować, tylko oczerniasz, zastanów się nad swoim zachowaniem na serwerze jak i na forum, a dopiero później spinaj się do kogoś bezpodstawnie. 
Co do samej skargi uważam, że gracz otrzymał słusznego bana. Już wcześniej jak był upominany przeze mnie, bądź innych adminów to cwaniakował, więc nadszedł czas kiedy otrzymał bana za swoje zachowanie. ;)

Tak ? :) ja powiedzialem ze nie mozesz zbanowac kogos za obraze permanentnie :)

pUCHATKU " szczekać " to mów do swoich ziomków albo do rodziny ale napewno nie do mnie :P

Oczernianie ? bo okreslilem twoje zachowanie jako załosne ? i ze zachowujesz sie jak dzieciak ? :D Weź w minecrafta pograj tam są ludzie na twoim poziomie  i bedziesz mógł banowac za nic :P

Cwaniakowanie ? :D hahahahaha

@Tomy :D od rana ? a to dobre bo jak dzisiaj grałem to nic zlego nie pisalem ani nikogo nie obrazałem :D napisac mozna wszystko a potrafisz to udowodnic ? :P

Edited by PeTiTeK

2 minuty temu, Avalanche. napisał:

Ja od siebie dodam tyle, że @Roni już chyba mówił coś o takich powodach banów, może pora zacząć czytać tematy przeznaczone dla adminów.

Macie powody banów w menu podane jak na tacy, to i tak robicie po swojemu.

polecam Panie Moderatorze przeczytać regulamin naszego serwera ;)

1.13 Cwaniakowanie, ubliżanie adminowi, naśmiewanie się z graczy lub zbyt mocna krytyka [ban 1h - Ban 3h]

według mnie ban słuszny, wcześniejsze bany Cie niczego nie nauczyły to kolejnym razem dostaniesz dłuższego bana ;)

a tu wycinek za co dostałeś bana

to jak nie wiesz o co chodzi to cicho

[V.I.P] *[Silver Elite Master]* *DEAD* PeTiTeK :D :  no dawaj dawaj to poleci skarga ,) bo ja nie wyzwalem :P

Skarga niesłuszna, skoro admin uznał, ze gracz zasługuje na bana to wszelkie dyskusje są nie na miejscu. Adwokatów nie potrzebujemy, jak Krzysztof odczuje taką potrzebę, znajdzie drogę na forum.

Perm za kulturę spowodowany jest brakiem poprawy zachowania ze strony gracza po poprzednich banach.

Co do powodu bana to nawet nie wiem, jak skomentować. Nie wszystko da się podciągnąć pod kulturę/obrazę itp.

Ban na jedną godzinę zostaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.