Jump to content

Reset Serwera GO:MOD [01.12.2017]

Roni
 Share

Recommended Posts

• Support Admin

Witajcie.

Dziś w nocy przeprowadziliśmy wraz z @d0naciak reset serwerów go:mod!

W związku z tym, osoby, które dokonały zakupów skinów premium w ostatnim tygodniu mogą zyskać rekompensatę.
Można zgłosić się po nią do mnie na forum.

W związku z resetem została również wprowadzona nowa paczka skinów, którą przygotował dla nas
@FrozenExecutor

DZIĘKUJEMY!

Podgląd paczki macie tu:
LINK DO PACZKI (3,55 mb)

lub na serwerze.

Wraz z resetem wprowadzamy parę poprawek!

- Nowy system kont (ochrona Twoich skinów i rangi!)
- Nowy przelicznik rang na serwerze, opis znajdziecie poniżej!
- Zmienione dropy skinów ze skrzyń
- Nowy przelicznik systemu MVP, a co za tym idzie - WINCYJ EUROSKÓW!!
- Rebalans systemu klanów - informacje niżej!
- Poprawka systemu /jackpot i /rynek - mamy nadzieję, że już nie będą sprawiać Wam problemów!

Nowy przelicznik rang w kolejności Ranga > Ilość Fragów > Stosunek K/D
"UNRANKED" "0" "0.0"
"SILVER I" "50" "0.0" 
"SILVER II" "150" "0.1"
"SILVER III" "350" "0.2" 
"SILVER IV" "700" "0.3" 
"SILVER ELITE" "1000" "0.5"
"SILVER ELITE MASTER" "1400" "0.7" 
"GOLD NOVA I" "1800" "1.0"
"GOLD NOVA II" "2300" "1.2" 
"GOLD NOVA III" "2800" "1.3" 
"GOLD NOVA MASTER" "3300" "1.4" 
"MASTER GUARDIAN I" "3800" "1.5" 
"MASTER GUARDIAN II" "4400" "1.6" 
"MASTER GUARDIAN ELITE" "5100" "1.8" 
"DISTINGUISHED MASTER GUARDIAN" "6000" "2.0" 
"LEGENDARY EAGLE" "7000" "2.2" 
"LEGENDARY EAGLE MASTER" "8000" "2.5" 
"SUPREME MASTER FIRST CLASS" "9000" "2.8" 
"THE GLOBAL ELITE" "10000" "3.0" 

System MVP dalej podlicza ilość zdobytych tytułów w danej mapie, ale Euro jest dostarczane do Waszej kieszeni po
KAŻDEJ RUNDZIE!!

Oznacza to, że nie trzeba być MVP całej mapy, żeby otrzymać euro do kieszeni - Euro na mapę jest po prostu

WINCYJ!!

W klanach po ostatnich zmianach zauważyliście, że dropy ze skrzyń i samych skrzyń zaczęły wariować, a dmg było za niskie.
Wprowadziłem zatem pewne zmiany mające na celu rebalans klanów, aby czerpać z nich większą przyjemność w czasie gry!

Poprawki to jednak nie koniec!

- Do klanów jest wdrażany system misji! Liczy się współpraca i zgranie teamu - aby wykonać misje klanowe, będzie trzeba GRAĆ! 
Teraz czekają na Was wyzwania dotyczące całej ekipy!

- W klanach będzie niedługo dostępny znany z CS:GO element taktyczny jakim jest MOLOTOV! (Info niżej!)

Molotov to taktyczny granat, który podpala ziemię w miejscu, gdzie został rzucony! Będąc w klanie będzie można zakupić go co kilka rund komendą /molotov. Im większy poziom rozwoju tej opcji w klanie, tym częściej można kupić tą zabawkę!

Ostrzegam jednak, że celowy spam i podpalanie swoich kolegów z teamu będzie SUROWO KARANE!

NA TYM NIE KONIEC!

W ramach świąt Serwery GO:MOD #1 i #2 otrzymały świąteczne wersje swoich map!
Będziecie mogli grać w nie naprzemiennie z klasycznymi wersjami
co da Wam większą satysfakcję i mniejsze poczucie nudy!

NA KONIEC NATOMIAST

KONKURS!!
Najwięksi Maniacy serwerowi będą mogli zgarnąć darmowe SVIPY z okazji zbliżających się Świąt!
Żeby wygrać, trzeba grać! Więcej informacji w działach KONKURSY na konkretnych serwerach
GO:MOD!!

• Support Admin

Możecie dziękować @d0naciak.

Ten człowiek właśnie napisał i wgrał na serwer plugin z koktajlem molotova!

Dostępny TYLKO dla będących klanie, raz na kilka rund - zależy od poziomu rozwoju tej umiejętności!

Członkowie klanów - szykujcie się, postrach camperów nadchodzi!

Wpisz /molotov na serwerze, aby dostać tą broń

Dziekuje oddzielnie za taki sposob zdobycia euro :)
Bo mam nie stabilny internet , czesto mi skacze ping, i jak zdobywalem najwiecej MVP moglem wyleciec pod koniec mapy i wszystkie MVP resetuja sie...A teraz jest bardzo DOBRZE, kazdy dostaje tyle, na ile zasluzy :)

By Roni,

Dzięki temu euro jest więcej, a ich ilość zależy od szybkości rund rozgrywanych na serwerze. Do tego szanse ma dosłownie każdy, więc można spokojnie grać i jest bardziej fair :D

Widzę, że dziś zostały dograne (lub wczoraj) mapy zimowe, takie jak de_inferno_winter. Mapa jest 2x większa niż klasyczna, jak nie 3, a w dodatku można wejść praktycznie na każdy dach co podchodzi pod txt. Sam testowałem i przyznaje raz wszedłem i ugrałem tym rundę na lajcie, jak na moje to powinniście po blokować dachy lub całkowicie wykasować tą zimówkę. 

Właśnie udało się stworzyć klan wspólnymi siłami, pierwszy po resecie. Fajna sprawa z misjami ale nie do końca jestem zadowolony, jestem za tym by podgląd misji był dla każdego członka klanu, a nie tylko właściciela/założyciela. 

Edited by `ScreamMyName

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam takie pytanie, nie będę tworzył tematów bo uważam, że tutaj lepiej pasuje.

Gracze dopytuja jakie są przewidywane nagrody za klan. Przed ostatnim resetem byliśmy pierwsi, a pod komendą /klany można dowiedzieć się, że pierwsze miejsca będą nagradzane. Na usta nasuwają się kolejne pytania. 

- dlaczego nikt nic nie dostał za poprzedni rank(wiem ze nie dostał bo byliśmy pierwsi)

- co w przypadku remisu(tyle samo pkt)

- co w przypadku drugiego miejsca, którego nie zaliczalo pktow rankingowych (zglaszano problemy na forum) 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.