Jump to content

KREDENSINHOOO na adminka? -_-

KREDENSINHO
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:KREDENSINHOOO
Mutacja głosu: dawno juz chyba po ;)
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://cache.gametracker.com/player/KREDENSINHOOO/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu:miałem
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Często, gęsto gram z rana i brakuje admina a od odpałów aż się roi, potrafię rozróżnić wh od skilla i nie banuję bezpodstawnie 
Posiadasz działający mikrofon: Z tym mam problem ponieważ komputer robi mi jakieś spięcie i trzeszczy więc wolę nie denerwować reszty graczy 
Kontakt (GG / Steam):KREDENSINHOOO
Steam ID:STEAM_0:0:12679420
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Raczej nie inaczej  Pozdrawiam 

Gram z tym człowiekiem już chyba z parę lat i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zna się na rzeczy i ma duże doświadczenie dotyczące gry jak i działania dodatkowego oprogramowania, wiec błędów w jego ocenie raczej nie będzie, a sam m2(czytaj Kredens) jest przyjemnym człowiekiem do rozmowy i gry. Serdecznie mogę go polecić na to stanowisko.

Wg. mnie Kredens jak najbardziej się nada, widać, że ma doświadczenie (dobra rozpiska futuby ;) ), jest ogarnięty, nie sprawia problemów na serwerze. Godziny i posty się zgadzają. Jedynym minusem jest zamknięta rekrutacja ale mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów.

Ode mnie zielone światło. 

Edited by Gavendzky

Również jestem na TAK! Aktywny na [email protected], jak i na steam, umie odróżnić cheaty od skilla, jest dostępny w różnych godzinach. Mikrofon to nie jest taki duży problem, ponieważ wierzę że taki ktoś jak Kredens ogarnie w pojedynkę cały serwer. Myślę, że pomimo rekrutacji, która jest off opiekuni serwera pozytywnie rozpatrzą to podanie. ;)

Kredens jak najbardziej na admina spełnia wymagania wszystkie, ale czy to będzie fair wobec innych skoro ostatnie podanie było odrzucone z powodu rekrutacja off?

By [Soul]jaboy,

Wymagane są 3 argumenty w swojej wypowiedzi, masz 12h, że by to poprawić

• Support Admin

Kilka rzeczy ode mnie.

- Akurat @Gavendzky, rozpiska futuby była lekko mówiąc "do bani".

- Forum leży i kwiczy

- GT jest MOCNO w kratkę (takie +/- dałbym, bo ma przejawy długiego grania i okresy, gdzie gość po prostu nie istnieje)

Edit.

- Zapomniałem o warnie nieodrobionym z 8 października...

Poza tym Rekrutacja jak zauważyliście jest OFF, więc podanie zostaje odrzucone.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.