Jump to content

CS:GO - wyrzucanie do pulpitu podczas ładowania gry

Recommended Posts

Witam mam problem z CS:GO nie dawno kupilem gre i zaczelem grac. Po ktorkim czasie podczas ladowania mapy zaczela mi sie wylaczac gra do pulpitu majac ustawienia na najnizszych nawet w oknie tez nie pomoga.. a pozniej doszlo do tego jako spadem FPS na treningu mam z 50 lekko a gdy wchodze na mape mam ledwo 2-8 i nie da sie ruszac nic... nie wiem co moze byc tego przyczyna robic juz wszytsko

• 2 weeks later...

UNPARK-CPU, przeczyszczenie systemu, przeinstalowanie CSGO na inną partycje dysku, nowy cfg, komendy startowe, ustawienia grafiki, plan zasilania na wysoką wydajność, wyłączenie niepotrzebnych programów, wyłączenie synchronizacji pionowej, komendy na fpsy.

Na te chwile tylko to mi przychodzi do głowy ale pamiętaj, że problem może leżeć też po stronie twojego sprzętu.

Próbowałem już wszystkiego, prócz reinstalacji sys. Wszystko co jest możliwe do odinstalowania w Win 10 zostało skasowane. Został tylko sam goły system wraz ze steamem, go i 1.6 non steAm.

Wyłączenie aplikacji Xbox również nic nie dało,  Jak i jej wyrzucenie. Programy typu Razor czy Game booster, również nie przyniosły żadnego możliwego efektu... Sam sobie z tym nie poradzę, a zostaje mi tylko downgrade do 8.1 ale po wizycie w serwisie, zainstalowali mi jakiś chłam, przez który nie mogę zrobić owej opcji.. Czyli tak, potrzebuje od kogoś z Was informacji na temat skąd mogę pobrać czysty i oryginalny sys 7, ew. 8 ew. 8.1.. :|

Nic nie pomaga unpark, sprawdza po 10 min i nic nie wyskakuje. Karta zintegrowana w jakimś HPku Pavilion:  karta amd radeona hd 8650g+amd radeon 8670m dual grafik.

a procek hmm, chwila bo tu dziwnie napisane, :  AMD a10-5750m APU  radeon hd

ed. załączam skirna po zastosowaniu wszelkich możliwych czynności...  Może ktoś coś jeszcze dopowie, może jakieś inne pomysły jak.. Dodam też że i komendy nic nie pomagają :)

20171213121443_1.jpg

Edited by Dziadek z Fantazji

14 minut temu, legitsmurf napisał:

Wszystko jasne masz karte zintegrowaną.

I tyle  z naszej pomocy nie pomożemy Ci .sorry polecam ci wymienić kompa:D

max 50 fps taka karta ci wyciągnie :D

Ale co to ma do rzeczy ? Przed formatem miałem na tej samej karcie graficznej piekne 180-200 fps.  Tylko na tej zasranej 10 mi nie działa jak trzeba...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.