Jump to content

Admin.

NopeK
 Share

Recommended Posts

1. Twoj nick z gry:  NopeK

2. Twoje imię: Jakub

3. Wiek: 15

4. Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Nie posiadam cs'a 1.6 na steam jednak myślę, że odłożyć pare groszy to nie sztuka. Jeśli się chce, osiągniemy wszystko.

5. Link do Game Tracker:   https://www.gametracker.com/player/NopeK/80.72.42.126:27015/

6. Staż w Counter-Strike: 6 lat.

7. Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ) :  Dobre 8, stworzyłem własną paczke, napisanie pluginu również nie stwarza mi problemu.

8. Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Od początku mojej gry, lubialem grac tylko na tego typu serwerach tudzież serwerach Zombie Mod. Moja cała historia serwerów jailbreak jest spora gram bardzo długo na tego typu serwerach, zazwyczaj posiadałem strażnika, jednak wraz z dobrym stażem byłem awansowany na administratora. Gram w godzinach porannych, gdy brakuje administratora aczkolwiek czarna jest na serwerze czesto w tych godzinach.

9. Czy miałeś kiedys admina na innych serwerach: Naturalnie.

10. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

11. Czy posiadasz mutacje: I tutaj mamy ten czuły punkt, nie posiadam aczkolwiek nie piszcze do mikrofonu.

12. W jaki sposób trafiles na nasz serwer?: Generalnie to serwery.wiaderko.pl mi pomogło. Szukałem jakiegos ciekawego serwera który ma sporą frekwencje i opanowanych ludzi.

Edited by NopeK

Podanie mnie przekonało, tak jak i staż w CS'ie oraz zakres wiedzy o AMXX.

Niestety... Nie widziałem nigdy jak prowadzisz w CT.

Póki co, jestem na NIE. - Jak zaczniesz chodzić do CT i okaże się, że dobrze sobie radzisz, to z pewnością zmienię zdanie :)

Powiesz mi, dlaczego kserujesz swoje podanie? Może byś coś dodał.. Zmienił czy coś...

Jestem na Nie

- CS 1.6 był za 3 zł na przecenie.. No prosze Cie, żeby go nie mieć to jest teraz przypał

- Hmm.. Coś Ci średnio wierzę z zakresem amxx

Doszedłem do wniosku, że po prostu się nie nadajesz..

@Czarnaa ^^ Ja nigdy nie powiedziałem czegoś w stylu " NS = Człowiek gorszy " Ja tylko piszę o tym, że jeżeli admin ma obowiązek posiadać CS 1.6 na steam, to to po prostu daje jako argument na nie... I do tego dokładam dzisiejszą cenę cs'a, bo ja go np. kupiłem za 50 zł. Różnica jest, prawda?

Edited by FocuS

Również teraz jestem na nie:

-gt

-dopiero od niedawna zaczełam Cie widywać w Ct

Jeśli gt się zmieni  i że bedę widywać Cie częściej w CT to ja również daje Ci zielone światełko w tym kierunku ?

@FocuS co do tego Cs 1.6 rozumiem że wiekszość osób posiada tą gre na steamie,ale czy osoby które jeszcze nie posiadaja to są wobec Ciebie jakieś gorsze i jest to przypał nie posiadać tej gry.. Wiadomo 3zł to są małe pieniądze ale różnie w życiu bywa..

NIE

-Brak znajomości z regulaminem (nie ma czegoś takiego jak abh na ganiaku tylko przez 15s, w czasie buntu nie ma fdmg{to do ciebie})

-staz (no masz te 41h ,ale to i tak jak na admina za mało)

-Forum (godzine przed złożeniem podania zrobiłeś na szybko 6 postów)

Edited by PaY

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.