Jump to content

Robienie tatuażu, czy jednak nie?

Misiaa
 Share

Recommended Posts

Wiem, że ludzie podzieleni są w tym temacie, ponieważ część uwielbia tatuaże, inni nienawidzą, a jeszcze inni są neutralni.

Moje zdanie jest takie. Uwielbiam tatuaże i je podziwiam, lecz jednak nie lubię dużych tatuaży, np, rękaw, albo robienie tatuażu na szyi/dłoniach. Moje zdanie już znacie, jednam chciałabym wiedzieć jakie jest wasze zdanie w tym temacie.

Ps: Napiszcie również czy chcielibyście mieć dział o tatuażach w pogaduszkach, czy jednak nie. Pozdrawiam ;)

Bo ja wiem... Mi również podobają się małe tatuaże, ale co do działu na ten temat jestem sceptycznie nastawiony.Dział powstanie, trochę osób powstawia kilka fotek tatuaży, które mu się podobają, bądź które juz ma zrobione.Może będzie też kilka rozmów prowadzonych na ten temat, ale dział praktycznie jak każdy inny tego typu, zaraz każdemu się znudzi i będzie tak stał, albo zostanie zamknięty.

Edited by *KrzysiU*

@*KrzysiU* a może warto spróbować. Na forum wchodzi dużo osób. Nie koniecznie musiały by to być tylko osoby, które lubią tatuaże, ale też ich przeciwnicy i mogli by wyrazić swoje zdanie. Rozumiem Twój tok myślenia, bo w sumie było tak z każdym działem. Starałabym się jednak, żeby ten dział się utrzymał. No zobaczymy jak inni się też wypowiedzą. ^^ Dziękuję za Twoją opinię. ;)

Mi podobaja sie tatuze ale małe bardzo, no i osobiscie sobie bym nie zrobila bo uwazam je za szkodliwe, a przede wszystkim na starosc wygladaja obrzydliwie wszystko zwisa i sa okropne. No ewentualniee taki maly to jeszcze w miare wyglada :) Na kims mi sie podobaja nawet duze ale nigdy w zyciu sobie bym nie zrobiła :D

Tak Jak Napisała Koleżanka na górze niby fajne niby nie ale jeżeli ktoś się zdecyduje to raz musi być to prawdziwe studio tatuażu które ma materiał dobrej klasy bo tu chodzi o nasze zdrowie niestety wiąże się to z dużymi kosztami. Duży czy mały tatuaż wszystko zależy od gustu dobrze dobrany tatuaż nawet spodoba się sympatykom małych wariatów:asfdgsa:. Dodam że zrobienie tatuażu to nie jest problem ale trzeba pamiętać zdecydowane już osoby o pielęgnacji jego odpowiednie maści by nie stracił koloru i skóra nie  była wisząca etc. wtedy nasz Tatuaż jest piękny :D. Sam osobiście nie mam jeszcze tatuażu ale żona mnie nakręca ale jak już będę robił to na całe ramię :default_acute:. Ogólnie fajna sprawa sam jestem za dobrym tatuażem ale nie jakieś arabskie czy tam Chińskie znaczki które kij wie co znaczą. 

Ogólnie jestem za takim działem zawsze można wstawiać fotki Tatuaży które nam się podobają i prowadzić dyskusję czy pomóc zainteresowanym etc.

Pozdrawiam :) 

Mi sie tatuaże mega podobają. Chciałbym mieć kiedyś rękaw. Ale wszystko z głową. Jak ktoś ma za dużo to już tak fajnie nie wygląda :/

@Misiaa temat z tatuażami dobry pomysł. Może zrobić jakąś małą galerie lub coś takiego ? Albo pochwal się swoim jaki masz ? :D

Edited by PrOo | SerQQQ.!!!

Osobiście jestem zwolennikiem tatuaży. Na dodatek sam mam zamiar niedługo się wydziarać a w przyszłości zrobić cały rękaw :D Co za tym idzie, nie mam nic do osób, które posiadają nawet liczne malowidła na swoim ciele. Jednak nie podobają mi się tatuaże na głowie, czy szyi.

Idąc do tematu działu "Tatuaże"... Jestem za, czemu nie? Może akurat się przyjmie. Jeśli nie byłoby nim żadnego zainteresowania to zawsze można go usunąć. Kwestia kilku kliknięć myszką :)

Tworzenie osobnego działu, specjalnie dla tatuaży moim zdaniem jest bez sensu bo i tak po jakimś czasie będzie stał on pusty. Jeśli ktoś chce się pochwalić swoim tatuażem, to przecież powstał dział pod nazwą "fotografia", gdzie spokojnie można taki temat utworzyć ;) 

Co do samego tematu, to osobiście raczej nie zrobiłbym sobie tatuażu, gdyż wiąże się to z wieloma konsekwencjami, ale niektóre tatuaże mogą być przyjemne dla oka, byle żeby nie były robione w miejscach do tego nieodpowiednich, np. na głowie :D 

tattoo-funnybaldheadtattoo.jpg

Źródło: http://guff.com/75-hilarious-tattoos

@Conte, wiesz, mi nie chodziło, żeby w tym dziale, który proponuję zrobić ludzie wstawiali tylko zdjęcia tatuażu, lecz, żeby się wypowiadali na ich temat, co sądzą o tatuażach, czy je tolerują czy jednak nie, czy sądzą, że w każdej pracy można mieć tatuaże ( czy pracodawca pozwala). Chodzi mi o różne tematy nie tylko fotki, ale szanuję Twoją opinię. ;)

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Osobiście bardzo mi się podobają rozsądne tatuaże, które mają jakieś znaczenie. Sama chciałabym się zdecydować, ale trochę się boje... Może jakaś kobietka się wypowie czy to bardzo boli? Mam dość niski próg bólu :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.