Jump to content

Wznowienie rekrutacji na admina


Kub1nho
 Share

Recommended Posts

Mimo tego, że @Teodorek zamknął rekrutację na admina proponuję otworzyć ją ponownie.

Kilku adminów z JB (w tym ja) wzięło niedawno urlop, co wiąże się z mniejszą ilością adminów na serwerze. Zauważyłem, że na praktycznie każdym serwerze rekrutacja na admina jest otwarta, mimo sporej liczby osób na pokładzie, więc dlaczego mielibyśmy postępować inaczej? Ogarniętych osób na tym stanowisku nigdy dość. Do tego nie każdy, ba... Chyba nikt nie gra non stop na serwerze, co jest chcąc nie chcąc dużym minusem. Jeszcze sprawa tego typu, że Jailbreak jest tego typu modem, na którym obecność admina (szczególnie w godzinach szczytu) jest NIEZBĘDNA.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie widzę problemu w zamknięciu Rekrutacji, mimo tego że 3-4 adminów napisało urlop, to są jeszcze pozostali. A to że z rana jest bajzel na serwerze to nie wina braku adminów. Problem jest w tym że bajzel zazwyczaj jest w godzinach porannych a bądźmy szczerzy Admini z rana idą do Pracy bądź szkoły. Nie wiem czy pomoże w tym kilku nowych adminów którzy tak czy siak  pójdą z rana do szkoły bądź pracy. @Kub1nho ツ Sam twierdzisz że admin jest potrzebny w godzinach szczytu a te godziny zazwyczaj mają miejsce w okolicach popołudnia. Nie powiem admin jest praktycznie zawsze potrzebny ale nie każdy z nich ma czas w tej godzinie. Zdaję sobie z tego sprawę że nie można lekceważyć spraw w których gracze z rana łamią regulamin ale nowi admini nic nie zmienią. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by zapisywanie demka na którym będzie widać kiedy gracz łamie regulamin i zgłoszenie jakże tego osobnika do admina, opiekuna lub napisanie skargi.

Tyle z Mojej strony pozdrawiam. ;) 

Edited by Dajesz Malina
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Dajesz Malina napisał:

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by zapisywanie demka na którym będzie widać kiedy gracz łamie regulamin i zgłoszenie jakże tego osobnika do admina, opiekuna lub napisanie skargi.

 

Tylko niestety zanim ktoś z UBT/Opiekunów serwera zareaguje i zbanuje danego osobnika to ludzie wyjdą i serwer na tym ucierpi :/

Link to comment
Share on other sites

Jestem tego samego zdania co @Dajesz Malina. Mamy w sumie 9 administratorów i 2 opiekunów.

Jeżeli ktoś z administracji zrezygnuje otworzymy rekrutację. Wiem, że wielu napisało Nieobecność, lecz to nie zmienia faktu, że braki w składzie u nas nie występują. Taka jest moja decyzja na dzień dzisiejszy. 

 

Dziękujemy za złożenie propozycji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.