Jump to content

Podanie v2

Guest Katelyn
 Share

Recommended Posts

Guest Katelyn

Nick: Katelyn
Imię: Kasia
Znajomość AMX (1-10): 6
Sprawny i działający mikrofon: Tak
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Katelyn/91.224.117.247:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Sprawiłoby mi to radość i dało szansę na poznanie czegoś nowego.
Na serwerze spędzam dużo czasu i zdarzają się sytuacje w których nie ma admina, a ktoś łamie regulamin.
Dobrze dogaduję się z innymi, zawsze staram się pomóc i dobrze znam zasady panujące na serwerze.
To że mam 16 lat lub nie byłam jeszcze adminem nie oznacza że sobie nie poradzę. Każdy kiedyś zaczynał :)
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) : Nie posiadam
Staż w Counter-Strike 1.6: 2-3 lata
Czy posiadałeś już admina?: Nie, więc chciałabym spróbować i mam nadzieję że dostanę szansę.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Trafiłam na serwer razem z kuzynką i tak zostało.  :D 

Osobiście dałbym jej szansę.

Kasia jest spokojną,pomocną,oraz lubianą postacią na serwerze.Na serwerze gra już naprawdę długi czas.

Brak doświadczenia w adminowaniu nie powinien być dużym problemem,bo przecież na codzie jest szeroka kadra adminów którzy powinni pomóc jej zapoznać się z wszystkimi komendami przydatnymi do pracy admina :)

gracze na serverze jak i ja lubią ją, regulamin zna co widać jak upomina innych czasami nic nie szkodzi że adma nie miała każdy zczynał kiedyś tak samo jak i ja ;) nie ma  żadnych argumentów przeciw temu żeby została adminem a nawet jesten na TAK bo potafie się z nią dogadać i przyda się pomoc na servie :)

ps. o takie wypowiedzi jak @Adrian. mi chodzi z argumentami pozytywane jak i negatywne  o takie prosze pod każdym innym podaniem

Można dać szansę. Każda para rąk przyda się do pomocy. A dziewczyna Sympatyczna,miła kulturalna i lubiana na serwerze. Regulamin zna więc czemu nie dać jej szansy. Szkoda tylko że brak steama z cs 1.6 lecz może warto było sobie go ogarnąć obecnie jest promocja na gry w platformie steam i cs 1.6 kosztuje nie całe 4zł

Edited by .::FocuS::.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.