Jump to content

Podanie Kacper Gleń

kacperidis
 Share

Recommended Posts

Nazwa użytkownika: Kacper
Imię: Wojtek XD nie no kacper
Posiadałeś już admina? (Jeśli tak to gdzie): legendarna sieć serwerów cs 1.6 kampno.pl, spędziłem tam sporo czasu jako admin ts3 i [email protected] któregoś z serwerów.
Ile czasu spędzasz dziennie na serwerze: 4h dziennie lekko
Staż na serwerze: ~~rok
Czy jesteś w stanie płacić składki na serwer w wysokości 10 zł?: się wie ze tak~!!!!
Twój identyfikator: AQ2qZ6A2c4TkdCso37wGpb5hMh0=
Napisz coś o sobie: Jestem osiemnastoletnim chłopaczkiem, który dopiero przechodzi okres buntu młodzieńczego. Opanowany, ambitny i przede wszystkim empatyczny młodzieniec służący pomocą. Zapalony fan wędkarstwa, NBA oraz metody trójpolówki.
Dlaczego Ty: Jestem jednym z najaktywniejszych, najmilszych i najpomocniejszych użytkowników waszego teamspeaka. Przesiaduję już trochę czasu na serwerze i mam dosyć bycia zwykłym, szarym użytkownikiem. Chcę przyczynić się do rozwoju serwera, dbania o niego i opiekowania się nim. Apropo serwera to brałem udział w multikonkursie na nim na eslu w '95,  niestety na rosyjskiej ruletce odpadlem z rywalizacji o zloto. Mimo to gorąco polecam i zapraszam na niego każdego czytającego to podanie.
Kontakt: Mojego fejsa ma patryszia (wiem ze to czytasz kiziu miziu, daj no buzi ;****)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.