Jump to content

PODANIE O ADMINA PAROSTATKIEM W PIEKNY REJS

parostatkiemwpiekny
 Share

Recommended Posts

Nick: PAROSTATKIEM W PIEKNY REJS
Steam ID: 0:1:31858597
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/PAROSTATKIEM W PIEKNY REJS/80.72.37.157:27015/
Doświadczenie z amxx: 10/10 (Potrafię pisać pluginy w c++ , a także posiadałem kiedyś własną sieć serwerów)
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Moim zdaniem , jestem osobą która obecnie posiada dużo wolnego czasu więc mógłbym być adminem , który byłby dostępny o różnych godzinach , aby utrzymać porządek na serwerze (elastyczność) , potrafię również ocenić , czy dana osoba "czituje" ze względu na mój długi staż gry w CS 1.6 
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Zapoznałem się z wymaganiami , nie mam niestety długiego stażu na serwerze ( ok 20h) , natomiast ten czas jest uzyskany w bardzo krótkim odstępie czasu , co potwierdzi jak wiele czasu mogę spędzać na opiece nad serwerem . TAK AKCEPTUJE W PEŁNI REGULAMIN . 

Mikrofon posiadam i jest on sprawny , myślę że uda szybko nadrobić się braki w forum jak i w gt , ze względu na doświadczenie w amx / serwerach myślę ,że mogę pomagać również od strony technicznej :) 

Edited by parostatkiemwpiekny

Sądzę że za Tydzień byłbym na Tak na tą chwilę na Nie 

Powód Adminowanie to nie tylko gra ale Forum a u Ciebie to troszkę słabo

Wtedy mógłbyś podreperować GT 

Nie wiem Dlaczego ale nie podajecie to Czy Macie sprawny mikrofon gdzie jest to w wymaganiach.

Teoretycznie byłabym na Nie, ale brakuje adminów a niestety o serwer trzeba dbać. 

Słabe te Gt + do tego forum, ale wystarczy chcieć to nadrobić.

Sądzę że na okres próbny można przyjąć :) 

Wymagania:

• Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów
  • Aktywność na serwerze: minimum 40h i miesiąc stażu

Napisałeś, że masz teraz dużo czasu na grę, to nam udowodnij spełniając wymagania. Co do Twojego zachowania na serwerze narazie nie mam zastrzeżeń. Jestem na nie.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.