Jump to content

Ten Iwan to jednak dziad jest

Iwannabepro
 Share

Recommended Posts

Wstyd jest mi pisać ten temat, bo nie spodziewałem się, że będę musiał to zrobić. Nie chcę się tutaj rozpisywać, bo nie o to tutaj chodzi, chciałbym od razu przejść do rzeczy.

Zaznaczam, że nie odchodzę, a wyjeżdżam za granicę i robię sobie przerwę - nie tylko z forum, serwerami i wszystkim innym, ale również w życiu. Kilka spraw mi się posypało i ciężko byłoby mi się pozbierać użalając się tylko nad sobą i nic w tym kierunku nie zrobić. Pomyślicie, że to szczeniackie zachowanie, tak jak już wcześniej to przytoczyłem, ale najwidoczniej za mało w życiu przeżyłem, bo to co teraz się dzieje po prostu mnie przerasta i nie daje sobie rady. Dziękuje bardzo za danie mi szansy i zaufanie ze strony administracji.

Serwery oczywiście zostają, wszystko pozostaje bez zmian, ale za to dostaną lepszych opiekunów. 

Chciałbym serdecznie z całego serduszka podziękować wszystkim, którzy pomagali mi przy serwerach, bo to dzięki Wam szło to w lepszym kierunku, ja tylko miałem swoją wizje, która nie zawsze się sprawdzała.

Nie żegnam się, po prostu do zobaczenia.

"Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz."

No, cóż wiedziałem o tym wcześniej, myślałem, że po prostu rzucasz słowa na wiatr, a raczej bardziej miałem nadzieję :/ ale no nic, pamiętaj, że to wszystko to tylko sieć, co prawda kochasz ją jak swoje dziecko ale stawiaj swoje życie prywatne na 1 miejscu i nie martw się serwerem, możesz nam zaufać ;) 

A tu masz filmik ode mnie który zrobił  kumpel dla mnie xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.