Jump to content

Pod ostrzałem Kuchy!

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

image.png.e56ecab7e035759b19bd267553fe20cf.png

Witajcie! 

Dziś "pod ostrzałem" znalazł się @kuchy- czy przeżyje ten ostrzał?!

Użytkownik numer 1:

"Myślę, że jako [email protected] sobie radzi. 

Czarna mówiła mi, że do niej zarywał XD"

Użytkownik numer 2:

"Kompletnie nie znam tej osoby, ale będzie trzeba się zapoznać ^_^"

Użytkownik numer 3:

"Nie znam go i nie wiem czemu jest [email protected]"

Użytkownik numer 4:

"Nie znam go zbyt dobrze, wiem tylko tyle, że jest [email protected] i kiedyś już miał jakąś rangę. Nie miałam okazji go poznać."

Użytkownik numer 5:

"Przemądrzały, irytujący, żyjący w swoim świecie dinozaur i lizodup :D Trzeba mu jednak przyznać, że wie co robi i nadaje się na swoje stanowisko jak nikt inny :)"

Użytkownik numer 6:

"@kuchy z tego co widzę na forum, to osoba ogarnięta, lubiąca pośmieszkować. Jako [email protected] moim zdaniem sprawuje się bardzo dobrze."

Użytkownik numer 7:

"[niecenzuralne słowo] nie znam go XDD 

Ale sądząc po randze jest osobą ogarniętą, doświadczoną w tego typu sprawach i zapewne ma dobre poczucie humoru"

Użytkownik numer 8:

"kuchcik zapłacił to dostał rangem, no ale to nie mój interes tylko kuchcika, bogaty kuchcik to nie biedny kuchcik. :/

O kuchciku złego słowa nie można powiedzieć bo kuchcik to kuchcik, każdy lubi kuchcika, kuchcika nie da się nie lubic, bo kuchcik to jest gość. Popytaj Czarnej o kuchcika to ona Ci powie wszystko, kuchcik jest hakerem bo kiedyś mi pisał, że pracuje dla rządu i kuchcikuje im inne strony jak darknet.

Pozdro kuchcik."

Użytkownik numer 9:

"Rozważny, odpowiedzialny, bije od niego inteligencja. Odpowiednia osoba do współpracy, w perspektywnie dłuższego czasu najlepszy możliwy wybór na stanowisko administratora. Czapki z głów i oby tak dalej, kuchy!"

Użytkownik numer 10:

"Porządny chłop, bardziej ogarnięty niż ja, dobrze sprawuje się na swojej funkcji i podejmuje roztropne decyzje.
Nie ma rzeczy nieprzemyślanej w jego działaniu, do tego stara się i pracuje na w pocie czoła na pożytek sieci. Dobry [email protected], jest z niego pożytek"

Kopiowałem, nic nie poprawiałem. Ma to mieć autentyczność. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.