Jump to content

skarga na scrapi

shoarama
 Share

Recommended Posts

Twój nick:shoarama

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:_ScRaPI_[t]

Dokładny czas zdarzenia: 14:05

IP/STEAM_ID: nie zdazylem uzyskac

Opis sytuacji: ktos na czacie napisal scrapi raszuje  wiec dla zartu napisalem na [email protected] zbanuje scrapiego raszuje chujec. Nie wiem czy koles ma rowno pod sufitem, zawsze tak gadalismy ale nagle cos mu odjebalo, jeszcze nigdy na serwerze nikt tak mnie nie wk*****ł, dla mnie stał sie dzieciakiem nawet nie powiedzial do mnie slowa...

Dowód (demko/ss):http://screenshot.sh/n7WY7d8ovO8DT

Edited by shoarama

Teraz, Boczyslaw napisał:

Może nie jestem powiązany z tą skargą aczkolwiek chciałbym dodać, iż Scrapi jest osobą arogancką, nie miłą oraz toksyczną. Właśnie przez takie osoby serwer traci na graczach, co chyba dobre nie jest.

Masz racje :) Jestem osoba (arogancką) (nie miła oraz toksyczną) tak jak to napisałeś ;) Bo się potyraliśmy na grupie FB :) Dobrze ze to tylko ty masz takie zdanie :) dziękuje za opinie na pewno coś w niesie do tej Skargi ;) 

44 minuty temu, shoarama napisał:

Twój nick:shoarama

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:_ScRaPI_[t]

Dokładny czas zdarzenia: 14:05

IP/STEAM_ID: nie zdazylem uzyskac

Opis sytuacji: ktos na czacie napisal scrapi raszuje  wiec dla zartu napisalem na [email protected] zbanuje scrapiego raszuje chujec. Nie wiem czy koles ma rowno pod sufitem, zawsze tak gadalismy ale nagle cos mu odjebalo, jeszcze nigdy na serwerze nikt tak mnie nie wk*****ł, dla mnie stał sie dzieciakiem nawet nie powiedzial do mnie slowa...

Dowód (demko/ss):http://screenshot.sh/n7WY7d8ovO8DT

Jesli Chodzi o to :) Przepraszam, ale po prostu zapomniałem że masz admina :) Mało teraz czasu spędzam na serwerze jak widać nie jest to aktywność ta co zawsze ale staram się ;) Dużo problemów teraz mam także wybacz za tego bana i jestem w stanie ponieść tego konsekwencje  i przyznaje się całkowicie do winy :) Pozdrawiam.

Nie usprawiedliwia Cie to, popis arogancji, hipokryzji i "władzy" ja w zyciu za takie cos bym nie zbanowal chyba ze bylaby to osoba ktora kiedys bardzo podpadla. Raasumujac pokazuje to jaki masz dystans do siebie, tez nie jestem idealny z tego co widac czesto sa na mnie skargi za "niesluszne bany" jednakze zawsze wychodzi na moje, jestem surowy ale dla wiekszosci ktora widze czesto potrafie przymknac oko. Z bledow mozna wyciagac wnioski nigdy poprawiac mam nadzieje ze i ty to zrobisz, szczerze nie pozdrawiam

5 godzin temu, shoarama napisał:

Nie usprawiedliwia Cie to, popis arogancji, hipokryzji i "władzy" ja w zyciu za takie cos bym nie zbanowal chyba ze bylaby to osoba ktora kiedys bardzo podpadla. Raasumujac pokazuje to jaki masz dystans do siebie, tez nie jestem idealny z tego co widac czesto sa na mnie skargi za "niesluszne bany" jednakze zawsze wychodzi na moje, jestem surowy ale dla wiekszosci ktora widze czesto potrafie przymknac oko. Z bledow mozna wyciagac wnioski nigdy poprawiac mam nadzieje ze i ty to zrobisz, szczerze nie pozdrawiam

Dobra ale poezji pisać tutaj nie musisz, przeprosiłem poniosę za to konsekwencje i tyle w temacie :) 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.