Jump to content

Propozycja Nowego FD "W życzeniu" + Nowe Mapki

Sznycel
 Share

Recommended Posts

1. Siemanoo , nie sądzicie że ten Free day który tera jest , jest bardzo nie opłacalny i mało kto go wybiera? . Obecnie Free Day jest do końca mapy i to jest dla mnie bez sensu . Otóż to kochani wy moi , kiedyś grałem na serwie na którym FD ( Oczywiście chodzi ten z życzenia ) Trwał tylko 3 minuty po rozpoczęciu rundy  , mega to się sprawdzało a gracze byli zadowoleni , otóż to było odliczanie kiedy free day się kończy dla poszczególnych graczy ( gdy się kończył był charakterystyczny dzwiek ) , a po tym czasie osoby którym już skończył się free day dołączały by do grupy ( Taka osoba  z FD ma zakaz wchodzenia do GR ) to jest bardzo fajna opcja jak dla mnie : Osoba może to wziąć zamiast duszka , będzie to też bardzo opłacalne bo może sb zwiedzić mapę , pobawić się a potem normalnie wrócić do pozostałej grupy i zacząć wykonywać polecenia ;p Co wy na to ? ^^ 

2. Mapki :P 

https://gamebanana.com/maps/175214

https://gamebanana.com/maps/196499 

Na Obu są rzeczy których na większości mapach nie zobaczycie :) Więc polecam serdecznie i mam nadzieje że zostaną dodane :)) 

W sumie pomysł nie jest głupi, Free Day'a prawie nikt nie bierze na serwerze. A możliwość wzięcia FD na 3 min i powrót do reszty sam w sobie nie jest zły. Jest jeden drobny szczegół mianowicie gracze prawdopodobnie będą chcieli wejść do gr'a, a nie każdy z graczy ma konto na forum. Więc opiekunowie specjalnie dla osoby z FD będą musieli dodać na HUD informację że gracz z FD nie może iść iść do gr'a. Ale sam wpis na HUD może nie skutkować a nie zawsze jest admin na JB. Niby mały szczegół ale z niego powstaje problem.

@Sznycel Jeżeli masz jakiś pomysł co zrobić z  tym problemem to przedstaw go, bo to ułatwi sprawę. Tyle ode Mnie pozdrawiam.

Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale tak jak napisał @Dajesz Malina będzie problem z tym, że gracze będą wchodzić do gra, a nie zawsze jest na serwerze admin.

Można by było zrobić coś na zasadzie tego, że kiedy osoba weźmie życzenie to w następnej rundzie dostaje ten zielony strój FreeDaya'a, nie może podnieść broni oraz zadawać obrażeń strażnikom. Po określonym czasie (dajmy na to po tych trzech minutach) więzień ten traci wszystkie te rzeczy wymienione powyżej i dołącza do innych współwięźniów. Jeśli tego nie zrobi i dalej będzie się bawić można go wtedy zabić. Taka sama sytuacja następowałaby gdy FreeDay dla danej osoby się już skończy i będzie chciała wejść do gra. Strażnik może pilnować wejścia (oczywiście nie wchodząc do środka, co jest niezgodne z regulaminem), poczekać na buntownika i zabić go. Niestety z tym rozwiązaniem wiąże się komplikacja. @d0naciakmusiałby napisać odpowiedni plugin, żeby automatycznie zabierało osobie FreeDay'a po określonym czasie.

Ja widzę to tak ze jak jest już 20 sek odliczania do końca FD strażnik ma nakaz uświadomienia Fd żeby dolaczal do szeregu. Gdy by taki gracz nie dołączył  strażnik ma prawo go zabić a za wchodzenie do Gun rooma nawet podczas Fd groziło by śmiercią. 

A z zakazem wchodzenie do gr nie chodziło mi o to ze banik tylko poprostu że taki oto gracz zostanie zabity. 

Jak grałem kiedyś na takim serwerze żadnych kompikacji nie było z tym związanych :) Można by było dopisać do Hooda że " 20 sek przed końcem FD, gracz ma nakaz dojścia do szeregu. Jeżeli tego nie zrobi, gracz może zostać zabity. Akurat te odliczenie 20-0 mogło by być jakieś mocno podkreślone dla Fd żeby wiedział co robić ^^

Nooo a co sądzicie o mapach? :P

Czy wszystko się uda zależy także od Mapy bo na wielu mapach jest ukryta broń, co da Strażnikowi to że więzień wrócił kiedy w każdym momencie się zbuntować (Oczywiście jeżeli ma tą broń). A sam wiesz że ludzie z JB raczej nie mają chęci na powrót i raczej się nie posłucha, a sam z doświadczenia wiesz że ludzie preferują bunt niż powrót do reszty. Z mojej strony wygląda to tak że jak ma to działać to trzeba znaleść dobre rozwiązanie.

A co do map to mapy są ciekawe a Mapy zawiewają na serwerze starością i każdy je zna. Za mapami jestem jak najbardziej na tak. A co do Free Day'a nie jestem pewny.

Pozdrawiam. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.