Jump to content

Podanie

Guest
 Share

Recommended Posts

Nick: trzeci
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/trzeci/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam: Steam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Wielokrotnie miałem admina na zombie modzie, nawet niedawno na innej sieci. Nauczyłem się na niej wszystkiego co musi wiedzieć admin i podszlifowałem nieco amxx.
Staż na serwerze:4 resety
Znajomość AMXX (1-10): Ostatnio pomyliłem się wpisując bodajże 5. Po przeanalizowaniu tabelek amxx z innych sieci doszedłem do wniosku ,że moja znajomość komend wynosi, mniej więcej 6-7 
Mikrofon Tak/Nie: Oczywiście, że tak
Dlaczego Ty: Od mojego ostatniego podania sporo się zmieniło. Staram się jeszcze bardziej pomagać graczom. Bywam częściej na serwerze. Ludzie (mam nadzieję) kojarzą mnie bardziej z pozytywnej strony. Przestrzegam regulamin (niektórzy ostatnio mieli wątpliwości co do tego, więc mam nadzieję że moją ostatnią tygodniową aktywnością od ostatniego podania rozwiałem ich wątpliwości). Chciałem się też wypowiedzieć na temat mojego wywyższania się i psucia gry innym. Szczerze mówiąc zdziwiłem się trochę, że myślicie o mnie jak o osobie, która ma wysokie zdanie o sobie . Nigdy nie uważałem że jestem lepszy od innych. Mało tego, znam wielu graczy z tej serwerowni, którzy są o niebo lepsi ode mnie. Mimo tego zdziwienia, wziąłem sobie te słowa do serca i starałem poprawić się jak najszybciej (mam nadzieję że z pozytywnym skutkiem). Co do psucia gry innym. Odpuściłem sobie "prywatne wojny" i nie dam się już tak łatwo sprowokować. Kontynuując, nadal brakuje admina w godzinach porannych i od południa do około 15. Rozumiem, że każdy ma życie prywatne i szanuję to. Chcę wspomóc naszą ekipę, bo w wyżej wymienionych godzinach jest po prostu młyn i obraz nędzy i rozpaczy. Liczę na wasze szczere wypowiedzi. Piszcie śmiało co sądzicie o mojej kandydaturze. Przyjmę na klatę każdą opinię i postaram się poprawić błędy, które być może widzicie. Oczywiście "ktoś" nadal będzie twierdzić, że jestem hipokrytą. Odpowiem tej osobie (ta osoba wie o kogo chodzi) tylko raz, tu na forum, bo w grze będę traktował ją jak powietrze. Nie wiem o co Ci chodzi. Doczepiłeś się mnie, bo kupiłem sobie expa. No i co w tym złego? Po to exp jest w sklepie żeby można było go sobie kupić. Nie każdy musi siebie lubić, ale nie trzeba okazywać tego tak jawnie, jak ty (przez ten cały czas od resetu) na mnie. Chcę pograć w miłym towarzystwie i nie mieć z nikim na pieńku. Mam nadzieję że odpuścisz. Nie musimy być kolegami, ale toksycznej gry chyba nikt nie zniesie. Wiedz ,że nie dam Ci się sprowokować (bo chyba na to liczysz).
 Kontakt:GG, Steam, Forum

Edited by Guest

Brawo podanie na 6 :)

Faktycznie Twoja pozytywna zmiana jest cudna, mam nadzieje, że to nie na pokaz.

Rozmawiałam wielokrotnie z Tobą jak na serwerze i prywatnie. Jesteś pokręconą osobą, ale pozytywnie (Botku :* )

+STEAM (najważniejszy szybki kontakt)

+GT (ale i tak mnie nie przegonisz :) )

+ wiek

+mikrofon 

+ godziny poranne najbardziej pożądany czas, aby był admin (niestety ja w pracy jestem :( )

co tu dużo mówić jestem na tak

PS. Zawszę się znajdzie taka osoba, która admina nie lubi. Dziś się przekonałam, że też mam taka osobę :(, ale nie zadowolimy wszystkich.

Także Graj, pilnuj porządku, wnoś pozytywną atmosferę, bądź koleżeński  i pomagaj.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.