Jump to content

Propozycja na małą zmianę w ct

Milow
 Share

Recommended Posts

Według  mnie fajnie by było gdyby w ct były rangi jak w policji, które  by się otrzymało za daną ilość ogarniętych rund (np. 10 rund - posterunkowy  itd.). Te rangi mogły by dodawać zadawanego damage lub dodatkowe HP (np. Co każdą rangę w górę damage wzrasta o 5% lub hp +10%. Czy coś w tym stylu). Myślę że byłoby to dosyć ciekawe i ułatwiające ct ogarnianie rundy. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. 

Edited by Milow Dek
By don Salvatore,

Nie ma czegoś takiego jak małodszy szeregowy.

Jestem jak najbardziej za. Pomysł sam w sobie jest dobry. Ale jeżeli gangi nie wejdą w życie to CT będzie zbyt dobre, przy czym jakiekolwiek szanse na bunt będą spadać. Więc jak gangi odpadną to ten pomysł też. Gra po stronie CT i jak TT Musi być równa, żadna ze stron nie może być lepsza bo to nie będzie miało jakiegokolwiek sensu. To tyle z Mojej strony pozdrawiam.

Jestem na tak, ale jednak według mnie te "stopnie" nie mogą być co 10/15 rund ogarniętych.

Wystarczy, że wejdziemy z @Wargi albo @KiMiSuN do CT na 2/3 mapy z rzędu i kilka rang nabitych :D

Oczywiście opiekunowie musieli by nad tym porządnie usiąść i dopracować każdy szczegół, aby nie było tak zwanej fuszerki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.