Jump to content

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Wypadaloby sie pozegnac bo przegralem tu jakies 8miesiecy. Pol roku wspolpracy. Popelnilem blad wykorzysujac bug na serwerze, ktorym sie opiekowalem jakis czas temu. Wielu ludzi raczej mnie kojarzy z tej pozytywnej strony, nie wiem gdzie teraz bede spedzal czas grajac bo przyzwyczailem sie do tych serwerow. Tu apel tylko do @Krystek o pozwolenie na granie. Nie musze miec zadnej funckji, mimo ze na 4mapsie raczej dobrze sie spisuje i @[Soul]jaboy nie mial na co narzekac. Jesli jednak propozycja zostanie odrzucona to chcialbym pozdrowic wszystkich znajomych mimo ze 1/2 z serwerow i tak tu nie zaglada. Bylo milo 

Edited by `ScreamMyName

Wielokrotnie robiłeś na mnie wrażenie ogarniętego gościa, jednak teksty które czytałem w skardze to poziom przedszkolny.

Wiadomo gdybym dalej opiekowal sie serwerem to dawno bym to naprawil, a ze jestem graczem to skorzystalem.

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Sukces stoi na współpracy, a nie manifestowaniu, że człowiek który mnie zastąpił jest do dupy, bo ja to byłem ja i tak dalej, ku nieskończoności...

3 godziny temu, kuchy napisał:

Wielokrotnie robiłeś na mnie wrażenie ogarniętego gościa, jednak teksty które czytałem w skardze to poziom przedszkolny.

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Sukces stoi na współpracy, a nie manifestowaniu, że człowiek który mnie zastąpił jest do du*y, bo ja to byłem ja i tak dalej, ku nieskończoności...

Jest w tym troche racji, wiecej komentowac nie zamierzam.

widze dostęp do serwerów mam, także pozostało tylko podziękować i wykasować temat 'pożegnalny' 

dalej będę robił to co robiłem dotychczas, postaram się odbudować to co zbudowałem, a do Ciebie @Futuba nic nie mam tak na marginesie 

Edited by `ScreamMyName

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.