Jump to content

Do nie zobaczenia panie Futubo ;)

tost z ananasem
 Share

Recommended Posts

Już nie pierwszy raz udupiłeś kogoś tak mi to pisałeś sam, chciałeś kogoś wy*****ć to to robiłeś, teraz jest tak samo bo czemu nie? 

Nie podpadłeś mi to musisz wy*********ć, trzymaj się tego dalej panie [email protected] ;) 

Ogólnie to awansik Ci strzelił lekko kulturką jeżeli chodzi o forum czy serwery, ale i tak niektórzy wiedzą jaki Ty jesteś, zresztą co ja tu będę pi*******ł xDDDDDDDDDDDDDD 

Pal się dalej bo dobrze Ci to idzie :* 

Myślę, że w następnym roku udupisz więcej osób, tak po prostu. 

A zresztą to tfu CI na ryj, płakać nie będę, że mnie wypierdlasz z jakiegoś UBT, w sumie to wiem,  że moja wina bo aktywność słaba, ale Ty odrazu z pyskiem do mnie xD 

Pozdrawiam B) 

A konto pewnie i tak zbanujesz albo kto inny to zrobi, ale fajnie by było gdybym je jeszcze miał :) 

Nie ch**a wiem tylko widziałem twój stosunek do ludzi mój Nowy Mod jest obdarzony Gościem który nie ma czasu na programowanie taki los , I dlatego w sumie się ośmieszam bo tak pierdziele o tym a tego dalej nie widać , A czasem mam po prostu taki dzień ze muszę sobie o tym popaplać 

45 minutes ago, Ptaku said:

Nie ch**a wiem tylko widziałem twój stosunek do ludzi mój Nowy Mod jest obdarzony Gościem który nie ma czasu na programowanie taki los , I dlatego w sumie się ośmieszam bo tak pierdziele o tym a tego dalej nie widać , A czasem mam po prostu taki dzień ze muszę sobie o tym popaplać 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

Wyjdz i nie wracaj, prosze Cię.. 

Jedynie gdzie mogłeś widzieć moje zachowanie to poszczególne tematy i sb, na którym się mogłem wyzywać z osobami, które lubię, a, że Ciebie nie lubiłem bo się jak kretyn zachowywałeś i nadal to robisz to odrazu, że 'Nie ch**a wiem tylko widziałem twój stosunek do ludzi' 

Zresztą używaj jakichś kropek i przecinków kiedy trzeba, a nie kiedy Ty chcesz, pewnie tam w szkolnej gazetce pracowałeś. 

Mój kochany zająć zrobił pozegnajacy po części temat a wy się tu wyzywacie LOL... wracając Ty mój bff'ie co zabijam Cię co rundę ? Żegnaj Ty mój wybrany <3 @Ptaku nie spam tyle bo Warna wylapiesz i temat wywalą na zbity pysk... temat się edytuje a nie dodaje nowy... A Ty kicaj podaj fb na priv na steam ??

Edited by Blladeerek

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.