Jump to content

wracam sobie popaczać

pro100wHS
 Share

Recommended Posts

Cześć i czołem.

Wróciłem zobaczyć co się stało z siecią przez hmmm... 2 lata? dobrze liczę? czy może jednak rok? Mniejsza o to. Witam wszystkich starych wyjadaczy, co mnie kojarzą i zapewne nienawidzą :D Oczywiście żartuję. No i siemanko nowi(jak ktoś nie pamięta cswakacje to nie ma prawa mi zarzucić, że to ja jestem nowy :p)

Tak o sobie, dla tych którzy mnie nie znają:

Imię: Marcin

wiek 18 z vatem

zainteresowania: programowanie, kolarstwo, wkurzanie innych

Gdzie komitet powitalny? :D:D

@Futuba A nie wiem czy dobrze, nie powiedziałeś jak przeczytałeś :P

@Mazak ?  Nieee... Nie mam czasu na odkopanie starej paczki, naniesienia poprawek itd. :P Ale pliki nadal mam na kompie zaszyte :P

@Barburek tego nigdy nie będzie za dużo, ale w tym roku trochę pośmigałem ;) tak od czerwca do sierpnia włącznie koło 2k km. 

@Krystek w ekipie? A to na start mi już fuchę dajecie? Łooo cię panie.... :D

@Shock robiłem, ale zapału zabrakło. Co nie zmienia faktu, że ja z bardzo dużym stopniu zrobiłem, był bodajże sklepik, moduł do dynamicznego wgrywania i wczytywania modeli, zmiana modeli, losowanie, przekazywanie. Tam dużo się nie zostało :P

@aluFART jakiś oszołomów co jeszcze w 1.6 grają :D

@Dyzio jak do wawy wpadniesz to możemy po kielichu łyknąć :P a tak apropos - co to ma być za czerwony kolor? :P

@.::FocuS::. "z moich okolic"? Tylko dyziek wiedział gdzie mniej więcej jestem... Czuję spisek :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.