Jump to content

Bialo-Czerwony

EmerytBC
 Share

Recommended Posts

1. ick:Bialo-Czerwony 

Imię:Sebastian

Znajomość AMX (1-10):7

Sprawny i działający mikrofon:tak

Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Bialo-Czerwony/91.224.117.64:27230/

Dlaczego chciałbyś zostać administraem: chciałbym pomoc w obowiązkach często na servie widać brak admina 
    każdy robi co chce nikt nie gra celi mapy gracze się wyzywaja i od czasu do czasu zajrzy odpal 
    Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) STEAM_ID:  STEAM_0:0:171012237

Staż w Counter-Strike 15 lat 

Czy posiadałeś już admina?:tak miałem tu admina ponad rok odszedłem kiedy poprzedni właściciel przepil kasę na utrzymanie sera
    Co mnie zabolało bo się zrzucalismy .. jest nowy właściciel chciałbym wrócić i się staram grać jak najczęściej owszem posiadam admina 
    na innej sieci ale jak by ktoś spojrzał kiedy tam grałem i ile to by wiele wyjaśniało gram tu od jakiegoś czasu każda wolna chwile tak jak to było
    za dawnych czasów i chciałbym tu zostać juz na stałe server zawsze był pełny i zawsze grało się najlepiej ale adminów tu jest stanowczo brak przynajmniej w daien

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: trafiłem tu po rozpadzie innego serva czyli od początku kiedy server istnial a następnie został sprzedany tu 
Edited by EmerytBC
By don Salvatore,

Nazwij temat zgodnie z treścią.

Znam go dobrze. Ogarnięty chłopak. Mieliśmy razem admina na innym serwerze. W ciemno można go brać :) Najważniejsze jest to że jak dostaje admina to wykonuje dobrze swoja robotę. Jestem na tak!

By Guest,

Podaj przynajmniej 3 argumenty.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.