Jump to content

[Rozwiązany] najpierw zgładzenie a potem 5min Bana od Madzi

michas
 Share

Recommended Posts

Witam chce wyjaśnić dzisiejsza sprawę która zaistniała 18.11.2016 godz 17:30.Zostałem zgładzony po wygranej rundzie na waszym serwerze only de_dust2. Sprawa wyglądała następująco :

Grałem po stronie TT ruszyłem z dwiema osobami do górnego trupa w celu postraszenia CT oczywiście wiadomo CT skanuje rzuca fleszami HE. w tej akcji parę osób zraniłem z grupy CT po czym po chwili zostałem z innym uzytkownikiem w górym trupie z 1hp. W tym momencie na drugim Bs bomba była podkładana.Bomba została podłożona a użytkownik który był ze mna w trupie ruszył na Bs na ktorym czaili sie CT dodam bomba tyka. Ginie i podaje informacje ze idzie górnym trupem szybko sie wycofałem na balko przy skrzynce i czekałem az CT sie pojawi .Zabiłem go i okazało sie ze to Madzie (bomba tyka juz 10s) lece przez gornego trupa do Bs i zabijam drugiego Ct ktory snajpił w okienku i nei ruszył sie zbytnio do paki. zabiłęm go i zakonczyłą sie runda. w następnej rundzie zostałem zgładzony przez Madzie! powód twierdziła ze kampiłem na respie TT i nie broniłem paki. a ja powiedziałęm ze nie stałęm na respie CT tylko wiedziałem ze pójdzie górnym trupem to ustawiłem się żeby zakończyć żywot tego CT (miałem 1hp). Ale madzia twierdzi co innego i po chwili dostaje Bana na 5min. Ja twierdze ze dostałem bana niesłusznie i zadam by mnie ten administrator przeprosił.

jako, że jest to skarga, a nie odwołanie, przenoszę do odpowiedniego działu.

Do tego dodam swoje 3 grosze. Oczywiście opiekun dla postawienia kropki na "i" pewnie będzie musiał spojrzeć na demo żeby mieć 100% pewność. Ale jeśli to co napisałeś jest prawdą, to trzeba pogadać z adminem, kampienie na respie, a cofnięcie się na respa to 2 inne sprawy i admini powinni to wiedzieć, chyba każdemu się zdarzyło grając w TT, że w połowie rundy przechodził przez swój resp i trafił na jakiegoś CT którego z przyjemnością zabił.

Jeśli twoje sprawozdanie z sytuacji jest prawdziwe to mam nadzieje, że opiekun pogada sobie z adminką nt różnicy między kampieniem, a przechodzeniem/cofnięciem się na respa

Z poważaniem

Aduś

Zacznę tak Michas po pierwsze nie zbanowala Cię Madzia Tylko Vector. Cofnales na respa bo dostales info ale cofnales i kampiles na respie....  W nastepnej rundzie Zostales zgladzony... Ja Bym CIę tylku opomnial slownie.  Potem Vector dal Ci chwile pograc i CIę zbanowal Jak dla mnie to wgl bylo bez sensu  Porozmawiam z Adminem :)

Nie musiales pisac skargi o 5min Tylko prosto do mnie na pw :P

Mam nadzieje ze ta sytuacja sie nie powtorzy jak coś to pisz na pw :)

Przepraszam CIe w jego imieniu :)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.