Jump to content

SZYBKA REKRUTACJA NA REDAKTORA - 2 miejsca!

fr0zen
 Share

Recommended Posts

Z dniem dzisiejszym otwieram szybką rekrutację na redaktora, wolne są dwa miejsca. Na wymagania lekko przymknę oko, lecz próbny wywiad bądź artykuł musowo musi się znaleźć. Podania składamy w tym temacie wg podanego poniżej wzoru. 

Imię:

Dlaczego Ty?:

Doświadczenie:

Znajomość ortografii/interpunkcji (1-10):

Próbny wywiad:

Imię: Kinga

Dlaczego Ty?: Jestem osobą ogarniętą, kulturalną i pracowitą. Lubię przesiadywać całymi dniami na forum. Dział redakcji umarł, a ja za wszelką cenę chcę pomóc go ożywić.

Doświadczenie: Na forum nigdy nie miałam redaktora, ale w szkole piszę jakieś wywiady do szkolnej gazetki. 

Znajomość ortografii/interpunkcji: Myślę, że 9/10

Próbny wywiad: Podesłany na pw do @Roman. :)

Przyjęta, zgłoś się po rangę i zaglądaj do działu redakcji. //Roman.

Imię: Renia

Dlaczego Ty?: Chciałabym spróbować swoich sił na stanowisku redaktora, chociaż nigdy nie miałam styczności w redagowaniu artykułów, czy tez przeprowadzaniu wywiadów. Jestem osobą kreatywną, kulturalną, pomocną i miłą oraz posiadam łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi.

Doświadczenie: Niestety brak, ale myślę, że nie jest to jakiś wielki problem.

Znajomość ortografii/interpunkcji (1-10): Moim zdaniem 8\10 mogę sobie wystawić.

Próbny wywiad: Proszę bardzo : 

Spoiler

Cześć Wszystkim! Jest mi bardzo miło przeprowadzać wywiad , z przedstawicielką płci pięknej Naszego forum, którą jest M4A1. Witam Ciebie kochana.

Witam również i cieszę się, że to właśnie ze mną chcesz przeprowadzić wywiad.

Ja również się cieszę, że to Ty jesteś tą wybranką. Może na początek zechcesz nam powiedzieć parę słów o sobie?

Nazywam się Kinga, mam 15 lat i pochodzę z małej wsi która znajduje się pod Białymstokiem. Interesuję się motoryzacją i wojskiem, a moją pasją jest jazda konna.

O, widzę, że mamy kolejną Kingę na naszej sieci. Czy zdradzisz nam nazwę tej miejscowości? Jak ona jest duża, wiesz ilu liczy mieszkańców? Czy są tam miejsca, które są ciekawe jak i godne obejrzenia?

Miejscowość ta to Zalesiany która położona jest w samym środku lasu. Mieszka tam ok 60 osób. Osoby lubiące naturę często przyjeżdżają tutaj na wakacje do swoich domków letniskowych, żeby móc w ciszy odpocząć od hałasu w mieście. A wieś jak to wieś poza zwierzętami nic ciekawego do oglądania tutaj nie ma. :)

Bardzo piękna nazwa miejscowości . To bardzo mała miejscowość, ale zapewne bardzo urokliwa. Czy są tam jakieś nietypowe zwierzęta?

Nietypowe to może nie, ale jest bardzo dużo koni. Można powiedzieć że to jedna, wielka wioska w której każdy właściciel posiada swojego rumaka na podwórku.

Zazdroszczę Ci. Powiem szczerze, że sama uwielbiam konie. Wspomniałaś nam wcześniej o swoich zainteresowaniach - motoryzacja i wojsko. To dość nietypowe hobby u tak młodej kobiety. Powiedz Nam skąd to się u Ciebie wzięło? Ktoś Cię tym, że tak powiem "zaraził"?

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć jeździć. A przechodząc do moich zainteresowań to zacznę od motoryzacji- od małego bawiłam się samochodami, a gdy już podrosłam to brat (mechanik) poprosił mnie, żebym pomogła mu przy samochodzie w wymianie oleju. Mogę powiedzieć, że to on mnie zaraził do tego. A co do wojska to lubię ciężką robotę, strzelanie, czołgi, mundury, obozy przetrwania, ciężka i duża aktywność fizyczna to jest coś co lubię.

Zdradzę Ci Kingo, że też mam brata mechanika i ja także bawiłam się z nim samochodzikami, więc wiem o czym mówisz . O proszę niby taka cicha, niepozorna i grzeczna, a lubi ciężką robotę! Czy robisz coś w kierunku swoich zainteresowań? Czy chodzisz do jakiejś szkoły bądź klasy ?

Po gimnazjum idę do Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych do klasy wojskowej. Na razie biegam i brat mnie uczy strzelania z wiatrówki do puszek, a od wakacji zapisuję się na sztuki walki i strzelnicę.

Jestem pełna podziwu ! Można Cię określić mianem - "kobieta fighter".

Haha. Jeszcze trochę i będę odstraszać chłopaków od siebie. ;d

Hehe. Nie sądzę, żeby było aż tak źle. :P
Pozwól, że przejdziemy teraz do Twojej pasji, którą jest jazda konna. Opowiesz nam jak to się wszystko zaczęło ?

Od małego chciałam jeździć konno, ale nie było mowy o tym. Rodzice mi na to nie pozwalali, bo się o mnie bali. Jak skończyłam podstawówkę to miałam gdzieś gadanie rodziców i poszłam pomagać do najbliższej stajni. Za pomoc dostawałam darmowe jazdy z trenerem i tak się to zaczęło. Dość szybko się uczyłam, ale nie szło tak dobrze. Miałam bardzo dużo upadków. Po 6 miesiącach trenowania pojechałam na swoje pierwsze zawody i od tamtego czasu jeżdżę sportowo.

Rodzice - zawsze mają swoje obawy, jak wiadomo wynikające z troski o Nas. Czy po tych upadkach nie miałaś żadnej kontuzji? Nie myślałaś o tym, aby się poddać?

Miałam wstrząśnienie mózgu i połamaną rękę. Po tych wszystkich upadkach miałam taką myśl, żeby z tym skończyć. Jednak się nie poddałam, ale wiem że ten sport wiąże ze sobą duże ryzyko. Dużą motywacje daje mi ten filmik :

To niesamowite, że po takim wypadku miałaś tyle odwagi i siły aby dalej rozwijać swoją pasję. Czy ktoś Cię wtedy wspierał ?Co do filmiku, nie dziwię Ci się, że dodaje tyle motywacji, bo mnie osobiście poruszył. Powiedz mi, skoro uprawiasz jazdę konną sportowo - masz już jakieś osiągnięcia na swoim koncie?

Nie licząc trenera to zaczęły mnie wspierać przyjaciółki i mama, którą też zaraziłam tą pasją. Na swoim koncie nie mam aż tak dużo wygranych. Na razie mam tylko 4 złote medale i 2 srebrne z których jestem bardzo zadowolona, bo koń bardzo się starał. ;d

W takich sytuacjach najważniejsze jest wsparcie bliskich prawda? O proszę, to nawet Twoja mama jeździ? To się kochani nazywa prawdziwa pasja! "Nie aż tak dużo wygranych. na razie mam tylko 4 zlote medale i 2 srebrne ... " - to bardzo dużo moim zdaniem. Nic tylko pogratulować. :)

Dziękuję za gratulacje. Tak zaraziłam tym mamę, która bardzo mi za to dziękuje. Mam nadzieję, że tych medali będzie więcej i że w końcu zacznę skakać wyższe przeszkody. Na razie starczy nam 120 cm. 

Z pewnością tak będzie ! Przejdźmy teraz do innego działu pytań. Skąd wzięłaś się na tej sieci?

A więc na tą sieć zaprosił mnie Guczkowskyyy  któremu jestem bardzo wdzięczna, ponieważ poznałam tu wielu wspaniałych i miłych ludzi.

O proszę . Czyżby jakaś miłość wisiała w powietrzu? :P Grywasz na jakimś serwerze?

Czy miłość? To raczej nie ;d. Gram na FFA i na DD2.

Czyżby Twoje serce skradł inny mężczyzna? Uchylisz nam rąbka tajemnicy czy zostawisz to bez komentarza? ;>

Moje serce dość ciężko skraść i w mojej szkole nie ma żadnego normalnego chłopaka który mógłby to zrobić, ale czego oczekiwać od gimnazjalistów?

Gdy tak rozmawiamy , powiem Ci, że przypominasz mi mnie samą, jak byłam w Twoim wieku. Ach ta młodość. :D
Niestety widzę, że czas Nas goni, a tak świetnie się rozmawia! Ostatnie pytanie. Jesteś "świeżo upieczoną" Panią redaktor Naszej sieci. Masz zamiar wnieść coś nowego do kącika redakcyjnego? Jak sie czujesz w tej roli?

Mam dużo propozycji do kącika redakcyjnego. Jakieś Q&A, pytania dnia i dużo innych pomysłów jeżeli Romek. na nie pozwoli. ;d

Cieszy mnie Twoja kreatywność, a co do Romka - z pewnością Ci nie odmówi . 
Czy na sam koniec Naszej rozmowy chciałabyś kogoś pozdrowić?

Oj tak. Chcę pozdrowić: Zjc, Krystka, Samczyka, CH3REGO, Parme, Wariata, Guczkowskiego, Roniego, TeTe, Adusia i Ciebie. ;d

Dziekuje za pozdrowienia również się do nich dołączam . :P
Kinia dziękuję za to, że poświęciłaś mi swój wolny czas na tą rozmowę. Naprawdę było mi bardzo miło i przyjemnie z Tobą rozmawiać. Życzę Ci samych sukcesów w jeździe konnej jak i życiu osobistym. Do zobaczenia . :)

Dziękuje również mi z Tobą też się bardzo fajnie rozmawiało i powodzenia w życiu Renia. <3

Q&A odpada, kiedyś już nad tym myślałem, poza tym musisz popracować nad interpunkcją. :P Przyjęta, zgłoś się po rangę  i zaglądaj do działu redakcji. // Roman.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.