Jump to content

Skandaliczne zachowanie rumuńskich kibiców

0la
 Share

Recommended Posts

Wczorajszy mecz Polska - Rumunia (3:0), pod względem sportowym był bardzo udany. Miło nareszcie oglądać polską reprezentację, która trzyma jakiś poziom.

Jedyne co mnie zdenerwowało to zachowanie rumuńskich kibiców ...

Nie wiem czy ktoś słyszał, ale kiedy zabrzmiał "Mazurek Dąbrowskiego", rumuńscy kibice próbowali zagłuszyć nasz hymn, wygwizdując go.

Kolejną kwestią były race i petardy. To nie ma nic wspólnego ze sportem! Dobrze, że Lewandowskiemu nic poważnego się nie stało.

A co Wy sądzicie?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

A wiesz co to spalony? :DDD

Co sądzę? przyjadą do nas i my odpowiemy nie chamstwem, a wpier^^lem. Jak można być takim debilem bo tego inaczej nie nazwiesz, aby rzucać do naszej kadry flashem?

Jeżeli chodzi o sam mecz natomiast:
Dobra gra naszych, wychodzimy na pierwsze miejsce w grupie, aby tak dalej i lecimy na mundial! :))

No niby tak, no ale nie do końca.

Dobry mecz. Pokazali mądrość boiskową i chłodną głowę. Piszczek jak dla mnie "Czołowe skrzypce" XD

Trochę brakowało mi Linettego, ale to kwestia czasu żeby wskoczył na ten poziom reprezentacyjny i będzie miodzio. 

Co do Kazachstanu to było, minęło - najważniejsze jest to co dzieje się teraz, czyli mamy 1wsze w grupie :D

Miejmy nadzieję że to się utrzyma. Ja czekam aż Zielu odpali, kontuzja Milika pozwoliła mu grywać za Lewym, na pozycji które jest wg. mnie dla niego najlepszą, widać że się chłopak stara i jest bardzo efektowny w tym co robi, ale nie efektywny ;)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Godzinę temu, d0naciak napisał:

Co do Kazachstanu to było, minęło - najważniejsze jest to co dzieje się teraz, czyli mamy 1wsze w grupie :D

Miejmy nadzieję że to się utrzyma. Ja czekam aż Zielu odpali, kontuzja Milika pozwoliła mu grywać za Lewym, na pozycji które jest wg. mnie dla niego najlepszą, widać że się chłopak stara i jest bardzo efektowny w tym co robi, ale nie efektywny ;)

On ma 21 lat, więc nie ma co od niego oczekiwać, popatrz, że gra lepiej niż nie jeden piłkarz z większym doświadczeniem w największych klubach.

Mi się wydaje, że za 2 lata w Rosji pokażemy pazur:
Milik za 2 lata, sztos? Zielu też, Linetty on będzie grał pierwszoplanowe role, aa i Kapustka, mam nadzieję, że zmieni klub i będzie grać i się rozwijać. :)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.