Jump to content

[Rozwiązany] Skarga

Shock
 Share

Recommended Posts

Nick Admina na którego zgłaszasz skarge:PicusGlancusPizdeczka

Opis sytuacji:JA sobie prowadze zabiłem przypadkowo 1 wieznia ozywilem go zabiłem tego co powinienem i wyrwalem bana XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dowody:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina PicusGlancusPizdeczka.
[AMXBans] Pozostalo ci 1 godzina , 2 minut i 16 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : JessI.
[AMXBans] Powod : ' FK '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1680597 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 109.243.172.123 '
[AMXBans] ===============================================

Data i czas zdarzenia: W tej chwili :P

BoB mnie też banował za 1 fk. Regulamin to Regulamin. Moim zdaniem ja tu nic nie wykroczyłem. Gdyby nie było skarg na cb na u@ to ok, ale gracze się skarżyli więc sorry. To że jesteś adminem nie znaczy że nie obowiązuje ciebie regulamin. Aha i nie ożywiłeś, zbanowany zostałeś przed ożywieniem gracza.

Edited by PicusGlancusPizdeczka

To co napisałeś w sumie to prawda, sam na mnie robiłeś fk po czym uciekałeś z serwera. :< Tyle że on się pomylił a ty niestety nie. To po raz. Po dwa, po tym jak zbanowałeś jessiego zbanowałeś jeszcze jednego na 1h z ct. (Dowód: http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=20143) Dlaczego nie wytłumaczyłeś że postąpił źle i nie ożywiłeś tego na kim kurwa zrobił fk? A rozumiem że ban na jessiego był obiektywny? Skoro tak to napiszę na u@ że jessi ma aktywnego to mu zajebiesz perma ta? ;D Żalosne :[

banowanie adminów wgl jest żałosne, wygląda to tak, jak byście się gryźli jak  "stare psy z kojca" zamiast się dogadać to banujecie
.

ban za 1fk?  hmm to jak ban za brak kultury, za jedno "kurwa" w zdaniu 1fk to duszek albo ożywienie a nie ban odrazu

13 minut temu, SzeRwI ♥ napisał:

ok

Fizowaty jebnoł fk to dał duszka ja bana :)

JAK skaczy się mi ban ide wywale Fizowemu na 1h za 1 fk :D

dasz mu bana, bo ty dostałeś bana? czy aby zrobić nazłość picusiowi? Nie mam nic do jessiego jak i do picusia ale cała skarga i ten ban za 1fk, ludzie dogadajcie

Edited by TuRbOoNeT
poprawki

Teraz, Roni napisał:

Nie spamujcie tak. Czekamy na wypowiedź Opiekuna co on sądzi na ten temat...

A.. i jak się skarżycie, to dawać demka i dowody. Inaczej skargi będą bezpodstawne.

Co Ty ziomek gadasz? Dowód masz w amxbansie, a temat jest po to by w nim dyskutować. ;_;

Bans to jedno, ale podstawa skargi to drugie. Często skargi, po obejrzeniu dema okazuje się, że są niesłuszne. Dlatego taki dowód jest potrzebny.

Po 2 - mówiłem koniec spamu, ale jak nie zamknę tematu, to widzę, że inaczej się nie da.

A sprawy adminów załatwiajcie między sobą w dziale administracji albo na PW

Teraz czekamy na Opiekuna. Niech On się wypowie.

Picuś 2 ostrzeżenie. Admin nie ma prawa dać bana adminowi. Takie sprawy proszę kierować do mnie! + Jessi, nie masz prawa dać bana za przeszłość. Tym bardziej jeśli chodzi o 1 fk... Nie przesadzajcie ludzie, ileż można tłumaczyć. Za 1 fk wystarczy upomnieć. KOMUNIKACJA!

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.