Jump to content

Klan


Majin
 Share

Recommended Posts

Bry, mam pytanie, czy istnieje możliwość zmiany systemu wyrzucania ludzi z klanu. Obecnie po wpłacie 300 monet nie można nic zrobić z taką osobą, a 300 monet to jest śmiech w porównaniu do kosztów założenia, czy ulepszenia statystyk, które sięgają 1500 za jeden punkt hp lub dmg. Byłoby dobrze zwiększyć ten próg do minimum 2000 monet, albo jak już jest 300, to niech to będzie na tydzień. Dobrze byłoby też wprowadzić możliwość wyrzucenia gracza, który nie logował się na przykład przez tydzień. Już tak w ogóle na marginesie to może dałoby się wprowadzić opcję podglądu kto ile monet wpłacił do klanu, albo historię wpłat? Z góry dzięki za rozważenie propozycji.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie było zabezpieczenia to pełno skarg że dodali Mnie do klanu i wpłaciłem monety i Mnie wyrzucili. Została dodana blokada to znowu że nie można kogoś wyrzucić. Nie da się dogodzić wszystkim, chociaż że ograniczenie będzie na 2000 monet to i tak będzie płacz że nie można wyrzucić, a drugi płacz będzie że ktoś wpłacił 1000 lub 1500 monet i został wyrzucony.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście rozumiem ten problem, ale jednak przedyskutujcie może jeszcze to zagadnienie w gronie adminów, bo teraz ta sytuacja krzywdzi nie kila osób jęczących o wyrzucenie z klanu jak kiedyś, a wszystkich aktywnych graczy, którzy muszą w dwójkę albo trójkę rozbudowywać swój klan. 300 monet to jest naprawdę nic, ale nawet ta opcja wyrzucania graczy nieaktywnych przez pewien czas zawsze będzie jakąś poprawą. Tak jak pisałem wyżej dobry byłby limit 300 albo trochę więcej tygodniowo, bo jednak przez tydzień taka osoba gra i korzysta z dobrodziejstw klanu, więc  jej wkład jest wynagrodzony, a gdy przestanie wpłacać to nie może mieć do nikogo pretensji- ile wpłacił, tyle grał w klanie i nie ma o co z nim dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba cos zmienić, bo naprawdę jest to irytujące... 300 monet to jest nic, tak jak Majin napisal.. Gdyby można było zwiększyć nawet do 500-600 monet chociaż to też jest nic, ale lepsze to niż te 300.. No ale ważniejszą sprawą jest nieobecność graczy na serwerze, którzy są w klanie. I tu propozycja/prośba aby można było wyrzucić osoby które nie grają np. 1 tydzień, bo denerwujące jest to, że wpłaciły przykładowo 400 monet, i na serwa juz nie wchodzą, a jeśli już wejdą to po 3 tygodniach na 1h... A klan ulepszają tylko 3 osoby.. Przy czym są osoby, ktore grają codziennie, i chcą dołączyć do klanu, no a nie mogą bo miejsca blokują ludzie, którzy juz nie grają. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.