Jump to content

Smoke

The Lion King.
 Share

Recommended Posts

Proponuje dodać czarne/szare smoke. Trochę irytująca jest sytuacja, gdzie ty kogoś nie widzisz, ale on Ciebie już tak. Odpowiednie ustawienia graficzne wystarcza żeby smoke był przeźroczysty.

Z pewnością zwiększy to zainteresowanie smoke'ami na serwerze i zwiększy jego znaczenie. Obecnie jest raczej używany do irytowania swoich m8tsów.

Problemem mogą być fps dla graczy, ale smoke tak czy tak będzie je zmniejszał i nie da się tego uniknąć. 

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Futuba i tak spadaja przy smoke :). Zmiana tego wplynie praktycznie 0 na fps(sprawdzilem to. Oczywiscie w moim przypadku- w innych nie jestem stwierdzic)

Wiesz no tobie moga nie spadać klatki od zwyklego smoke. Z tego co widzialem to kompa zlego nie masz ^^ 

Edited by FrozenExecutor

Guest Ejdrien.

Z jednej strony to CSGOMod, więc mógłby być wgrany smoke podobny do tego z Globala.

Ale z drugiej strony, pamiętam jak jeszcze na starym PC, mało grałem na GOModach, bo miałem po prostu lagi z powodu takich właśnie smoke'ów.

Taki w sumie neutral.

• 4 weeks later...

Jak dla mnie pomysł na "+" 

Nie przesadzajmy spadanie fps czy klatkowanie przy smoke nie ma różnicy jak się zmieni kolor i trochę zagęści, wiem bo testowałem minimalnie może o 3 fps mniej będzie..

Sam nie mam dobrego komputera lecz na max ustawieniach wyciągam te 700fps w menu i 100 podczas gry.

Edited by AgresywnyMisieQ

Jednak ja będę na nie. Znam ten serwer od podszewki, również graczy.

Wiecie, niektórzy grają na kamieniu, więc jak mi tych kilka klatek nie robi różnicy, tak niestety część osób nam po prostu ucieknie, bo smoke będzie zabijał im fpsy.

Wpierw trzeba by znaleźć taki plugin, który nie obniży fps - niestety takich jak na lekarstwo.

Kiedyś pewnie temat wróci do przedyskutowania, jednak w chwili obecnej odrzucam.

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.