Jump to content

Coś niezwykłego.

Nicoletta
 Share

Recommended Posts

Ostatnio widziałam na yt filmik zombi exp jakiegoś chińskiego,  gdzie był predator z tekstura predatora i do tego posiadał bazooke i karabin, fajnie by było takie coś zrobić u nas.super to wygląda,   chociaż by zrobić to na rozgrzewce,  bądź zrobić nowego moda do tego, gdzie humani by mieli po 2-3 życia tzn ze by się odradzali do 3 Razy,  co o tym myślicie?  Wydaje mi się ze to super pomysł.  

Myślę że ten tryb powinien być już dawno dodany na serwerze.

Ale jak NEQU by miał gościa co piszę i dokładnie opisuje pluginy i inne.

To już dawno by był ten zombie mod o wiele lepszy .

Jeżeli NEQU jest sam to będzie ciężko mu podjąć taką czynność jak teraz szkoła się zaczęła.

I średnio widzę że będzie miał czas.

Ale jestem takiego samego zdania co Nikola :].

To co nicoleta opisala mysle ze fajna sprawa. a teraz moj pomysl :D

sprawa wyglada nastepujaco, Nemek na rozgrzewce zostaje , i zalozmy na to ze ten mod opisany wyzej przez nicol  rowniez jest losowy w trakcie gry , a sam predator ma np do wyboru bronir jak na survku  krowa,m4,ak oraz pompa tylko zadaniem tego moda bedzie wchodzenie do kampy i zabijanie ludzi majac orzy tym 10tysiecy punktow zdrowia :/ mysle ze fajna sprawa...nequ z zp zrezygnowal a co dopiero robienie moda xd.

d2934a6cef7d5.jpg

nicol o takie cos chodzi? ostatnio na amxx natknolem sie wlasnie na temak os ktora szua tego pluginu wstaw tutaj ten filmik a ja psotaram sie odtworzyc twoja wizje w nowym pluginie ale potrzebuje do tego dokladniejszego opisu tematu :)

@Napoj_chmielowy jesli chodzi o hp nemka jest to zalezne od ilosci graczy na serwerze wiec i to trzeb by bylo ustawic w idealne wartosci

Edited by adieep

No i supcio,  śniper vs assasin i tak duże zamieszanie robi. Na full serwerze  większość musi zabić pierw z kampy w trakcie wchodzenia  a szczególnie raki jak nie ogarniaja to już w ogóle 

No i supcio,  śniper vs assasin i tak duże zamieszanie robi. Na full serwerze  większość musi zabić pierw z kampy w trakcie wchodzenia  a szczególnie raki jak nie ogarniaja to już w ogóle 

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.