Jump to content

Jeszcze raz

neopax
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: neopax
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/neopax//
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Ja? Nie zartuje oczywiscie dlatego ze gram na tym serwie adminowalem kilka lat w samego cs nie wiem ile ddkladnie gram dobra ponad 10 lat napewno druga sprawa widze ze co raz czesciej nie ma admina na serwerze wiec pisze podanie;)
Posiadasz działający mikrofon: tak
Kontakt (GG / Steam): steam
Steam ID: STEAM_0:1:28987932 
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak:)

może i spełniasz wymagania, lecz pkt. 2 "2. Admin na serwerze musi zachowywać się kulturalnie.". Od 2 tygodni gram z głosem, nawet mikrofon ogarnąłem i  co chwile słyszałem jak przez mikro lecisz z tematem na innych graczy przez zwykłe nie podanie infa. Adminem nie jesteś, kultura na serwerze to drobiazg, lecz jeśli miałbyś zostać 'twarzą' serwera, to musze sie doczepić, tylko do tego.
Często Cie widze, więc git.

Nikogo nie wyzywa tylko jak kazdy narzeka, ze nie ma info z teamu, wiele  osob tak robi i to nie oznacza braku kultury.

Od zeszlej srody nabil ponad 2k minutek. Czesto nie ma na serwerze zadnego admina i  pewnie kurwi pod nosem jak widzi citera, a potem mi spamuje steama ;)

Swiezy aktywny admin sie przyda, jestem na TAK

No ja niestety, albo stety też się wypowiem :)

+steam (niby masz)

+skończyłeś szkołę (xDDDDDDDDDDD kto był na serwie wie o co chodzi )

i tutaj chyba Twój największy plus to dzisiaj rozbawiłeś mnie do łez dziękuje Tobie za to :)

- forum padaka

+/- kultura

Edit

Jestem na NIE

Dzieki @Futuba za info

Edited by beki

Neopax - na dzień dzisiejszy nie ma lepszego kandydata na admina od niego. Bardzo ogarnięty, dużo gra na serwerze i spełnia większość wymagań:D Adminów i tak brakuje, a forum nie jest raczej ważniejsze od porządku na serwerze :) Warto dać mu szansę nawet na okres próbny, a i zapomniałem jestem na TAK :D

Edited by Guest

Na +

+gt

+wiek

+steam

Grywałam z nim trochę i nie mam zastrzeżeń do jego kultury, nigdy w mojej obecności nie słyszałam jak wyzywa innych graczy aczkolwiek ludzie każdy się czasem denerwuje. 

Warto dać mu szansę, dodatkowy admin na serwerze gdzie prawie zawsze jest full się przyda :)

Po odrzuconym podaniu powinieneś zadbać o wszystkie wymagania, żebyśmy nie mieli się do czego przyczepić. Zamiast tego Ty znów piszesz, że spełniasz je w 100%

Mogłabym przymknąć oko na posty na forum, ale wciąż upieram się co do 4 tygodni stażu na serwerze.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.