Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Esarius napisał:

Załóżmy, że wchodzi cheat na aimie wbija 9 fragów w 1 rundzie dostaje perma i już nie masz możliwości być top1. Właśnie jest tak w tym momencie. Znaczy chyba nie dokońca ci o to chodziło ale jakby ranking teraz jest na KDR. Dziwne

Zawsze można zrobić tak, że gracze którzy zostali zbanowani permanentnie zostają automatycznie usuwani z rankingu. Myślę, że jest to możliwe do zrobienia. Ewentualnie tak jak napisałem modyfikacja punktów.

Co do propozycji to można jeszcze wgrać wbijanie rangi, to też jest całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 godzin temu, Fucktycznie napisał:

1. Dodać antyrushe dla ct

2. Dodać komendy typu votekick, voteban dla graczy. Przydatna opcja w momencie, gdy na serwerze brakuje admina 

3. Zmienić punktację w rankingu bądź wprowadzić ranking KD/A. Wiadomo cs za darmo = przewija się sporo nowych osób przez serwer (w tym masa cheaterów). Załóżmy, że ktoś ma 2k pkt+ to musi zabić 5/6 osób żeby wyjść na 0 w momencie, gdy osoba zabiera mu 12 pkt. Można być na ogromnym + pod względem killi, a z punktami nawet na -. Piszę to tutaj, ponieważ stary temat z propozycją został zamknięty.

1. Nie wiem czy dobry pomysł - do przemyślenia.

2. Odpada.

3. Ranking już jest, ale trzeba obserwować jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko prawilnie przypomnę moją propozycję co do sprawiedliwego i chyba najlepszego możliwego systemu rankingowego ;> (mam tu na myśli przykład dobrej punktacji)

W dniu 26.11.2018 o 00:41, maqu napisał:

4. Punktacja też jest zabawna, proponuje zmianę rankingu na K/D/A bądź punkty byłyby rozdawane w mniej więcej taki sposób: 
Kill : +1 pkt (+1 za HS)
Śmierć : -1 pkt
Podłożenie/rozbrojenie paki : +1 pkt
Wygrana runda : +1 pkt
MVP : +1 pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem antyrush jest bez sensu a co do rankingu to trzeba ogarnąć tą punktacje mqu ma dobry pomysł :3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, maqu napisał:

Ja tylko prawilnie przypomnę moją propozycję co do sprawiedliwego i chyba najlepszego możliwego systemu rankingowego ;> (mam tu na myśli przykład dobrej punktacji)

Ranking jest zaliczany pod względem K/D. Nie ma już punktów za zabójstwa.

4 godziny temu, MemesiO napisał:

Ranking padaka, w top5 ze 4 opdałów, jak nie 5. 

Zobaczę co da się zrobić.

8 godzin temu, Fucktycznie napisał:

Co do propozycji to można jeszcze wgrać wbijanie rangi, to też jest całkiem spoko. 

Rangi były, ale zostały usunięte.

Link: https://1shot2kill.pl/topic/32013-rangi-csgo-taknie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, selfie napisał:

Ranking jest zaliczany pod względem K/D. Nie ma już punktów za zabójstwa.

Ja o tym doskonale wiem stary, ale ten ranking to padaka, a raczej ciężko będzie Ci ogarnąć tak, żeby to dość fajnie działało w stylu csa 1.6. A ustawienie punktów, tak zakładam, że z kilka chwil i wszyscy będą zadowoleni. Żeby wbić topkę musisz grac + dobrze strzelać, wiadomo, że bycie najlepszym wymaga poświęcenia się, więc wtedy będzie sprawiedliwie, po prostu dobra i zdrowa rywalizacja :D

By selfie,

Jutro będę wiedział jak dokładnie ten rank działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VAR i SV jest serwerowy i oznacza, że serwer nie radzi sobie z przesyłem danych i nic z tym nie możemy zrobić. Nie wiemy na chwilę obecną co powoduje wysoki var i sv na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej ogarnijcie więcej adminów, lata koleś na odpale, 0 banów. podobno 2 razy odwołanie pisał. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 10.09.2017 o 21:16, HateMe napisał:

Stattraki też by się przydały.

w VIP'ie według mnie usunięcie menu broni, bo to jest przesada.

Nawet jeśli to np. +1000/1800 per runda. Lub ogólnie skasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponował bym troszkę zmodyfikować kanał admina ([email protected]) bo z tego co widzę wiadomości w tym trybie są w kolorze białym przez co admin może ich nie zauważyć bo zlewają się po prostu z czatem. Można by zmienić kolor na jakiś mocniejszy, który administracja dobrze będzie widzieć. Tak samo można by dodać jakiś dźwięk/piknięcie gdy ktoś napisze coś na [email protected] Jak jest 30 graczy, każdy coś pisze na czacie itp to po prostu te wiadomości będą uciekać administracji a gracze będą narzekać, że nikt nie reaguje na to co piszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem za wprowadzeniem xraya dla adminów tak jak kiedyś, bo znacznie to ułatwiało sprawdzanie graczy, którzy dobrze się ukrywają. :)

By selfie,

Nikt tego nie wywalił przecież, po prostu plugin obciążał serwera i został off. Szukam nowego xraya dla adminów, cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje by administratorzy serwera wyznaczali jakies godzinki w których będą dostępni w grze tak by można było płynie prowadzić nadzór. Obenie często tak jest, że niestety nikt nie plnuje tego co się tam dzieje a gracze dostają wścieklicy jeden na drugiego.

Druga bardziej paląca sprawa to właściwe działanie serwera bo gracze uciekają

By selfie,

Nadzoru nie będzie, bo każdy ma swoje życie prywatne i obowiązki. Prace i czas adminów sprawdzamy względem GT podczas podliczenia adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gracze by byli jakby

1 nie dostawali bana za wbicie na serwer 

2 serwer normalnie dzialal 

3 bylby wlaczony only prime + normalny tic 128 + administracja nie musiałaby wbijac co chwile 

4 perm za cheaty for fun 

osoby ktore tu JESZCZE GRAJA moze spytajcie sie czego chca , inaczej to nie widze przyszłosci tego serwera 

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE, KAZDY MOZE MIEC INNE 

1 godzinę temu, Włatca Much napisał:

Proponuje by administratorzy serwera wyznaczali jakies godzinki w których będą dostępni w grze tak by można było płynie prowadzić nadzór. Obenie często tak jest, że niestety nikt nie plnuje tego co się tam dzieje a gracze dostają wścieklicy jeden na drugiego.

Druga bardziej paląca sprawa to właściwe działanie serwera bo gracze uciekają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, MAJAMI1 napisał:

gracze by byli jakby

1 nie dostawali bana za wbicie na serwer 

2 serwer normalnie dzialal 

3 bylby wlaczony only prime + normalny tic 128 + administracja nie musiałaby wbijac co chwile 

4 perm za cheaty for fun 

osoby ktore tu JESZCZE GRAJA moze spytajcie sie czego chca , inaczej to nie widze przyszłosci tego serwera 

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE, KAZDY MOZE MIEC INNE 

Graczy nie ma gdyż serwer przechodzi mocne ataki, za nic banów się nie dostaje. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i wyczekiwanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Agnes napisał:

Dużo ludzi uciekło z tego serwera jeszcze przed atakami także nie zwalajcie winy na nie tylko naprawcie serwer :brawo:

Proszę więc jeszcze raz w jednym punkcie zaproponować dobre zmiany.

A ja postaram się pomóc @selfie z całego serduszka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. więcej kasztanów z goldem na admina

2.wincyj slotów

3. tickrate z demka

to sa dobre zmiany a nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie dobre i te 26. Zobaczymy jak teraz będzie toczyła się rozgrywka choć jak najbardziej na plus. 

Ja chociaż dalej jestem za Only Prime :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi