Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Wody napisał:

Nie masz innych rzeczy do roboty na emigracji?

Właśnie pokazałeś swoją kulturę, poza tym wątpię że dłużej tu grasz Twój gametracker mówi że first seen First Seen: Mar 11, 2018 8:00 PM  a mój First Seen: Oct 15, 2017 12:03 AM 

Tak że hamuj bajere. https://www.gametracker.com/player/January/137.74.1.201:27195/   /////     https://www.gametracker.com/player/V00dyXBOT/137.74.1.201:27195/

A co do serwera no to przydało by się zabezpieczyć przed ddosami :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, January♥M napisał:

Właśnie pokazałeś swoją kulturę, poza tym wątpię że dłużej tu grasz Twój gametracker mówi że first seen First Seen: Mar 11, 2018 8:00 PM  a mój First Seen: Oct 15, 2017 12:03 AM 

Tak że hamuj bajere. https://www.gametracker.com/player/January/137.74.1.201:27195/   /////     https://www.gametracker.com/player/V00dyXBOT/137.74.1.201:27195/

A co do serwera no to przydało by się zabezpieczyć przed ddosami :) 

Właśnie pokazał kulturę bo napisał bez obrazy :)

Co do ataków to nie ma tutaj dokładnego zabezpieczenia przed nimi. Zawsze zdarzy się, że nawet na najlepiej skonfigurowanym serwerze pod względem zabezpieczeń ddos zdarzą się ataki. Najlepiej byłoby przenieść serwer na inną maszynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, January♥M napisał:

Serio? First seen? popatrz na "minutes played", prawie 30% różnicy, a first seen to też sobie mogę wejść żeby tylko mieć "first seen" w razie co. Skoro już się odnosisz do wypisanych przeze mnie uwag to rób to dla całości, dla ułatwienia powtórzę:

P.S.1: Po co ty się w ogóle udzielasz skoro masz bana i nie pograsz na serwie?

P.S.2: Ile czasu potrwało twoje adminowanie na serwerze? 2 tyg. max? Jak to o tobie świadczy wytłumacz sobie sam. (na poprzednim serwerze też nonstop z tobą były problemy, kilka permów itd., jak coś to nawet pare osób z 1shot może to pamiętać jak np. @MAJAMI o ile dobrze kojarzę.)

Kończmy jałową dyskusję, zajmijmy się serwerem :D

Ostatnio odczułem brak serwerka, odkąd leży to nie gram w CS :P jak to mówią: Jak trwoga to do 1shota.

Co do DDSÓW ja bym poczekał, bo zmiana IP faktycznie często kończy się fatalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Wody napisał:

P.S.1: Po co ty się w ogóle udzielasz skoro masz bana i nie pograsz na serwie?

To że mam banika nie znaczy, że nie będę się tu udzielał, i poza tym po co wyciągasz kwestie moich banów i gry na innym serwie xD jestem toxikiem i chuy 

By selfie,

Jak nie grasz na serwerze, to się nie udzielaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, valve odwaliło to trzeba coś z tym zrobić. 
Jakieś wymagania co do wchodzenia na server, ilość godzin czy coś. Na ten moment na servie jest gdzieś 5 cheaterów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Hipek napisał:

Dobra, valve odwaliło to trzeba coś z tym zrobić. 
Jakieś wymagania co do wchodzenia na server, ilość godzin czy coś. Na ten moment na servie jest gdzieś 5 cheaterów...

O ile dobrze kojarzę to nowe free konta nie mogą mieć prime'a, możnaby rozważyć fitrację po tym właśnie, do rozpatrzenia ;)

BTW To co odwaliło VOLVO to się w pale nie mieści po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer będzie dostępny dla każdego. Cziterzy będą tak z prime czy bez grać w cs:go. Zamiast się zastanawiać jak pomóc, to jak chcecie złóżcie podanie na admina i pomożecie ogarnąć serwer z cziterów/toxic ludzi. Samym gadaniem, pisaniem nic nie pomożecie, bo trzeba zacząć działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę co ja czytam, ameryki nie odkryłeś z tymi cziterami :P tylko wyobraź sobie, że dzisiaj było na serwie więcej czitów niż przez ostatni tydzień, DZIWNE... Poza tym f2p to będą również totalne silvery, z którymi niefajnie się gra. Co do naszego gadania/pisania to wyobraź sobie, że DO TEGO JEST FORUM żeby dyskutować, a na serwerze siedzimy dużo czasu więc wiemy jak wyglądają pewne sprawy i jakie są opinie graczy. BTW czy admini mają wpływ na "ogarnianie" serwera czyli również na ustawienia pluginów? Bo samo bycie maszynką do banowania i pilnowania serwera nikogo raczej nie zainteresuje, do tego dalibyście adminom free vip to by może więcej ludzi się zgłosiło (to taka luźna propozycja).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy taka propozycja była, jeśli tak to przepraszam. Proponuje włączyć przenikanie przez sojuszników, ponieważ mogą oni blokować wejścia np od bramy, a także zablokować nas gdy uciekamy od przeciwników. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, selfie napisał:

Serwer będzie dostępny dla każdego. Cziterzy będą tak z prime czy bez grać w cs:go. Zamiast się zastanawiać jak pomóc, to jak chcecie złóżcie podanie na admina i pomożecie ogarnąć serwer z cziterów/toxic ludzi. Samym gadaniem, pisaniem nic nie pomożecie, bo trzeba zacząć działać.

kurwa jaja jak berety xD

Piszesz o cziterach na prime, dziś widziałem chyba z 5 na serwerze. Nie mam zamiaru pomagać pfu. Wole przejść na serwer gdzie jest to wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wszedłem na serwer na około godzinę w sumie i widziałem jakieś 10 banów, dzisiaj wszedłem na 15min i poszło z 5 banów, wnioskuj sam proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne, o tym ilu odpałów jest, decyduje gościu który nie gra na tym serwerze. Wejdź sobie teraz na serwer, z full slotów zrobiło się 10 ludzi bo ze dwóch odpałów biega. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.12.2018 o 16:55, selfie napisał:

I mówi to człowiek, który tyle czasu gada o zmianie rankingu a dalej nie widać różnicy XDDDDDD, stary, jesteś hipokrytą.

"Cziterzy będą tak z prime czy bez grać w cs:go"
Ale na pewno da rade jakoś to obejść, aby ludzie, którzy mają darmowego csa nie mieli dostępu do serwera, aktualnie każdy jedynie się wkurwia, bo na serwerze jest syf..
@selfie szanuj stałych graczy, dopóki oni są i reaguj, działaj. Otwórz szybką rekrutację i zbierz jak największą ekipę, która chociaż do czasu aż nie ogarnie się sytuacja będą panować nad serwerem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcecie całkowite ffa to prosze bardzo. Oddajcie nam pieniądze za vipy i niech sobie biega zwierzyna po serverze. Obudzicie sie, jak gracze odejdą i zostaną same odpały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tlg19451 napisał:

Wydaje mi się że mogę to napisać serwer upada. Jeśli nic się nie zmieni to nie wróżę dobrze.

Jest godzina 12, graczy 14, odpałów 6. Dziekuję dobranoc.

Jak mam tutaj grać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie serwery dostaną teraz w du**ę przez valve. Jest może w cs go coś w stylu ReHLDS'a w 1.6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Franeczek321 napisał:

Fajnie, tylko pytam się po co jakies pluginy? W update została wgrana nowa komenda.

Added a setting “sv_prime_accounts_only”. When enabled, only prime accounts can connect to the game server.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Esarius napisał:

Fajnie, tylko pytam się po co jakies pluginy? W update została wgrana nowa komenda.

Added a setting “sv_prime_accounts_only”. When enabled, only prime accounts can connect to the game server.

Ta komenda nie działa :) Trzeba wgrać plugin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, nevaeh ♡ napisał:

Ta komenda nie działa :) Trzeba wgrać plugin

Działa :) 

Dla wyjaśnienia plugin działa w tym samym celu, lecz lekko inaczej. Komenda ustawia połączenia tylko dla graczy z prime. Nie wypowiadaj się bo Ci daleko do zabłysniecia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi