Jump to content

Nowy Opiekun, nowe zmiany!

VestSmart
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie!
Jak mogliście zauważyć że zostałem awansowany na Opiekuna Serwera. Na pewno inni do tego podejdą sceptycznie, ale wkrótce się przekonacie się, że to była dobra decyzja. (Gdyż byłem Opiekunem Serwera Only Mirage. :))

Jakie plany mam na serwer? A no takie że chcę dodać:

• Aktualizacja SourceModa do najnowszej wersji.
  • Nowy plugin na skiny i kosy (Będzie posiadał możliwości takie jak np.: wyszukiwanie skina po nazwie, opcja STARTTRAK, dodawanie nametagu do broni.)
  • Naprawienie pluginu gloves. 
  • Dodanie sprayów.
  • Usunięcie "zbugowanych" map.
  • Aktualizacja pluginu na wiadomości na say. 
  • Wgranie pluginu Anti-Cheat. (Plugin nie banuje graczy za czity tylko wysyła wiadomości do Adminów z podejrzeniem danego gracza o wspomagacze. - Ułatwienie dla adminów)
  • Zmiana pluginu VIP. (Ta propozycja jest jeszcze do przemyślenia)
  • Dodanie prefixów w scoreboard i chacie typu: Admin. ( Ta propozycja jest jeszcze do przemyślenia.)
  • Oraz inne, które WY zaproponujecie.

Propozycje w/w postaram wprowadzić je do końca tygodnia

Mam wielką prośbę do społeczności serwera Only AWP o to żeby podsyłali mi propozycje/uwagi dot. serwera w poniższym temacie! To bardzo ułatwi mi pracę!

Zachęcam użytkowników do składania podań na Admina!

Zapraszam do komentowania co wy o tym sądzicie!
Pozdrawiam! 

Edited by VestSmart

Widać że coś chcesz wprowadzić i dobrze bo zmiany na pewno się przydadzą :) 

Radziłbym jednak przemyśleć ten podpunkt: 

21 minut temu, VestSmart napisał:

Dodanie prefixów w scoreboard i chacie typu: Admin. ( Ta propozycja jest jeszcze do przemyślenia.)

Z jednej strony jest to w pewnym sensie pomocne dla graczy bo wiedzą do kogo mają się zgłosić o pomoc, no ale z drugiej, dzięki temu osoby odpalone, bądź po prostu łamiące regulamin wiedzą, kiedy jest admin na serwerze. Przykładowo ostatnio zgłaszano mi że jeden z adminów zachowuje się nieodpowiednio więc chciałem wejść (anonimowo) i to sprawdzić, ale jako że wszędzie miałem prefix [Admin] to się to nie udało, bo nie minęła nawet minuta a już cały serwer był zainteresowany obecnością "nowego" admina :P 

Jak mogliście zauważyć, dziś była przerwa techniczna serwera (od 16 do 19). Zrobiłem prawie wszystko co wymieniłem powyżej, oraz wgrałem pluginy typu: freelook dla admina, admin widzi chat, itp.

Dnia 6.09.2017 o 21:10, VestSmart napisał:
  • Aktualizacja SourceModa do najnowszej wersji. - Dodana!
  • Nowy plugin na skiny i kosy (Będzie posiadał możliwości takie jak np.: wyszukiwanie skina po nazwie, opcja STARTTRAK, dodawanie nametagu do broni.) - Dodane! (na chwilę obecną plugin nie zawiera opcji STARTTRAK i NameTag)
  • Naprawienie pluginu gloves.  - Zrobione!
  • Dodanie sprayów. - Dodane!
  • Usunięcie "zbugowanych" map. - Zrobione!
  • Aktualizacja pluginu na wiadomości na say. - Zrobione!
  • Wgranie pluginu Anti-Cheat. (Plugin nie banuje graczy za czity tylko wysyła wiadomości do Adminów z podejrzeniem danego gracza o wspomagacze. - Ułatwienie dla adminów) - Zrobione!
  • Zmiana pluginu VIP. (Ta propozycja jest jeszcze do przemyślenia) - Na razie nie będę zmieniał.
  • Dodanie prefixów w scoreboard i chacie typu: Admin. ( Ta propozycja jest jeszcze do przemyślenia.) - Po przemyśleniach nie dodam tych prefixów. 

Dnia 9.09.2017 o 21:42, VestSmart napisał:

Jak mogliście zauważyć, dziś była przerwa techniczna serwera (od 16 do 19). Zrobiłem prawie wszystko co wymieniłem powyżej, oraz wgrałem pluginy typu: freelook dla admina, admin widzi chat, itp.

i to mi sie podoba wkoncu ktos co jak mowi ze cos zrobi to faktycznie to robi :)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.