Jump to content

Hanni
 Share

Recommended Posts

Moim zdaniem głupie, oni doskonale wiedzą gdzie jest resp, tylko na nim specjalnie siedzą, banować po 5min za resp i wystarczy. Do tego mają na środku ekranu napisane bykiem " 5 sekund do opuszczenia respawnu " czy coś takiego


@@ do wszystkich XD Właśnie starzy kampią, tym bardziej wiedzą, po prostu kretyni banów nie dostaja i potem jest efekt, ja na adm kiedys banowałem scierwo a nie kickałem, i z respa w 5 sekund każdy wylatywał, ale jak kto chce xd

Edited by ENVYUS kennyS
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, demolka napisał:

dokładnie to się nie sprawdzi, według mnie dobra rzeczą jest np : kampometr, kiedy gracz kampi zaczyna go automatycznie slapować.

Też bez sensu, bo gracz może sobie kampić w innym miejscu mapy wyczekując czy też broniąc paki. 

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi głównie o to, że niektórzy gracze nie do końca wiedzą, który obszar należy jeszcze do respa. Problem samego kampienia  jest i na pewno będzie w większym czy mniejszym stopniu. Admini starają się jak mogą upominać czy też banować graczy. Lecz trzeba też zachować jakąś granicę przyzwoitości, bo jeżeli będziemy banować za każde przejście tylko przez resp, bądź ktoś napisze na u@, że ten akurat gracz kampił przed chwilą na respie, to przez moją osobę nie będzie ukarany ponieważ muszę to widzieć, mieć dowód tego. Nie można przesadzać, admini też wszystkiego nie wyłapią tak już jest. A to zdjęcie ma pokazać graczom, że zwracamy na to szczególną uwagę i być może wpoją sobie to do główek :)

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że nie wniesie to oczekiwanego rezultatu, a tylko pokaże że nie ufamy graczom.

Nie skupiałbym całej uwagi ku respowi, jakoby był to cel główny gry.

Wykonujemy dobra pracę i nie przejmujmy się opiniami innych, którzy często tak naprawdę mało wiedzą o sytuacji i muszą po prostu na coś przenieść swoją porażkę.

Błędne jest myślenie według mnie, że to gra ma się dostosować do nas.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.